Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglattam a ferjem occset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglattam a ferjem occset furdoruhaban, es megkivantam, felejtsem el es kesz?

Figyelt kérdés

Nagyon kidolgozott teste van, vizilabdazik..az arca is rettento helyes. Be is nedvesedtem kicsit, szegyellem is magam.

Szornyu feleseg vagyok?


2022. márc. 19. 13:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
Csak az a különbség a nők és a férfiak közt ilyen esetekben, hogy míg a férfi ráránt egyszer, kétszer és elfelejti, úgymond kiveri magából a dolgot, addig a nők egyszerűen nem tudják kimasztizni magukból ezt a fajta fellangolast és odáig fajul, hogy szex közben épp arra a pasira gondolnak, 0-24-ben csak az a pasi, csak ő és addig nem nyugszik bennetek ez a vágy míg magatokba nem fogadjátok a pasi farkát, utána vagy egyik napról a másikra eltunik belőletek, vagy pedig gigászi erővel sújt le, hogy megtobbet akartok belőle, ilyenkor borul a házasság, család stb. Persze férfiaknál is van ilyen, de nőknél hatvanyozottan több az ilyen eset.
2022. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ez megmarad ezen a szinten és nem lépsz félre, meg nem mondod el, szerintem nem gáz.
2022. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
#11: ekkora hülyeséget se hallottam még, megnézek más férfit, megkívánom, de ez sima ösztön, attól még hűséges vagyok N
2022. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Az alfa nevu felhasznalo kommentjein mindig jokat derulok nagyon nagy butasagokat szokott irni mindenhova. Nem is veszem figyelemben :)

2022. márc. 19. 13:18
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
11 es cafolom.Van egy jofej fiubarátom.A kapcsolata hanyatloban és azt mondta ha tudnám h az utóbbi 1 évben hanyszor verte rám ki a farkát..fél hogy a baratsagunknak vege lenne ha szex is törtenne köztünk pedig bejövök neki😁😁
2022. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Szörnyű feleség akkor lennél ha holnap már a gatyájában matatnál, pár hét múlva már teherbe is esnél tőle, négy hónapos terhesként borítanád a bilit otthon hogy márpedig te az öcskössel képzeled el a továbbiakat a férjed pedig legyen szíves takarodjon el otthonról mert te megérdemled a boldogságot meg a kecót is. Ha egyelőre csak gondolat szintjén van meg ez benned akkor még választhatod a másik utat a pocakosodó férjed oldalán az unalmas hétköznapokkal és a langyos szexszel és akkor megmaradsz a jó feleség szerepében.
2022. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Elég ritkán találkozol a férjed családjával. Kamu.
2022. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mivel kulfoldon laknak igy valoban ritkan.
2022. márc. 19. 13:38
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

Én azért is írtam azt, hogy férfiaknál is van ilyen, sőt velem is volt ilyen...pont pár hete/hónapja. Meglattam egy lányt az utcán és hetekig ő volt a fejemben, amúgy talán ez volt az első alkalom, hogy ennyire megfogjon egy lány. Odáig fajult, hogy a párommal minden kommunikáció abbamaradt, mert csak az a lány volt a szemem előtt. Célirányosan visszamentem, hátha meglelem, vagy osszefutok vele.

Sajnos megtaláltam bedrogozva, tiszta pisi, hányás meg szar volt a csaj. Ott feküdt a jéghideg betonon öntudatlanul.

Szerencse vagy sem, de sikerült pár nappal később elfelejtenem ez miatt.

Kérdéseket is írtam ki akkoriban ide, hogy nem e látta valaki ott a környéken.

Szóval van ilyen a férfiaknál is, hogyne lenne, csak valamiért a nők szerintem jobban betekerik magukat az ilyen esetekkel.

2022. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2022. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!