Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valahogyan ki lehet iktatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogyan ki lehet iktatni az emberből a másik nem iránti vonzalmat?

Figyelt kérdés
Mindig is tisztában voltam azzal,hogy nekem a nőkhöz semmilyen közöm sem lehet. Nem vagyok hozzájuk való és legbelül mindig is éreztem, hogy csak undorodnak tőlem. Soha nem közeledtem feléjük mert azt gondoltam, hogy számomra úgyis felesleges lenne. Csak kinevetnének és az arcomba mondanák, hogy mit is képzelek magamról. Egyetlen egy olyan dolgot sem tudok magamról felsorolni amit pozitívan lehetne értékelni bennem. Nincsen vonzó külsőm, a testi adottságaim említésre sem méltóak és a személyiségem is gyötrelmes. Ezek a gondolatok 12-13 éves koromtól kezdve minden nap egyre erősebben megfogalmazódnak bennem és mára már odáig jutottam, hogy nem tudok szexuális vágyat sem érezni a nők iránt. Tinédzser koromtól kezdve "elszigetelődtem" a külvilágtól. Teljesen bezárkóztam a négy fal közé és csak akkor mozdulok ki, ha az egyetemre megyek vagy éppen dolgozni. Emiatt a nevemet sem tudja senki sem és jóformán nem is ismernek, teljesen láthatatlan lettem.

2022. márc. 18. 22:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Valószínű,hogy megérné.
2022. márc. 18. 22:54
 12/18 anonim ***** válasza:

ma 22:54


Akkor mire vársz?

2022. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez az életvitel már sokszor megmutatta azt,hogy nem helyes. Például nem tudok sem a nőkkel de szinte senkivel sem beszélgetni. Barátaim, ismerőseim nincsenek, az egyetemen is teljesen egyedül vagyok. Legbelül érzem,hogy nem helyes irányba haladok és szükség lenne segítségre,hogy visszatérek a normális életbe. Viszont segítséget nem kérek mert ilyenkor úgy érzem,hogy mást nem érdemlek meg és mintha ez az egész velem együtt született volna meg. Félek szembenézni azzal,hogy mégsem nekem van igazam és ennyi éven keresztül csak becsaptam magamat és nem a valóságot láttam és gondoltam magamról.
2022. márc. 18. 22:57
 14/18 anonim ***** válasza:

Mert valóban nem a valóságot látod és valóban becsaptad magad.


Jó reggelt. Még nem késő változtatni. Vannak jó szakemberek erre a célra. A kérdés az hogy akarsz e normális életet élni vagy nem?

2022. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, ha már nincs mit veszítened, bármit megtehetsz. De ezt most ne úgy értsd, hogy kezdj el gyilkolászni :D Hanem gondold végig, nézz magadba mi az ami örömet okoz, amit élveznél és egyszerűen csináld! És ha kinvetnek, vagy lenéznek? Kit érdekel? Úgyis láthatatlan voltál, és másnapra el is felejtenek ha be is égsz. Menj és csajozz, menj oda mindenkihez számolatlanul, aztán lesznek élményeid, történések. Élj! Nincs mit vesztened
2022. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Vajon alkalmas vagyok a normális életre ilyen háttérrel?
2022. márc. 18. 23:02
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki alkalmas normális életre, és mindenkinek az életében vannak nehézségek, amit túl kell lendülnie.

Az élet ennél sokkal egyszerűbb, mint ahogy beállítod. Neked is pont ugyanúgy jogod van élni, mint másoknak, ne foszd meg magad, mert azt hiszed magadról, hogy béna vagy. És ha tényleg béna vagy? Élj bénán, csak élj, egy csomó ember él bénán, és még mindig jobb, mintha bezárkóznál teljesen.

2022. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Konkrétan hogyan érted azt,hogy "élj"?
2022. márc. 19. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!