Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem rajtakapott hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem rajtakapott hogy szaglászom a használt bugyijait.Érdemes ezért elnézést kérni?

Figyelt kérdés

Tudom sokan most lenézően néznének rám, de akkor nyitott rám, mikor szaglásztam és közben magamnak csináltam.Nőként ha a párotokat így rajtakapnátok, elnéznétek neki?

Nem tudom vegyek neki bonbont, vagy csináljak úgy mintha mi sem történt volna?

32F


2022. márc. 17. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy reagált?
2022. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

Szia Uram! Használt zokni érdekli?

12 órát, szalagon után.


Üdv. Pista bácsi.

2022. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, hogy miért nem lehet az ilyet megbeszélni, hogy neked ez jól esne és az engedélyét kérni. Én is nagyon dühös lennék, ha akaratom ellenére az intim dolgaimmal visszaélnének! Szerintem ezt nem bonbonnal kéne kiengesztelni. Engem nem tudnál…
2022. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele a dolgot
2022. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a rossz? Nem a húga vagy a nővére vagy az anyja bugyijait szaglásztad.

Nem értem.

2022. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem még izgatna is a tudat, hogy a párom ennyire kíván
2022. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Az lett volna a minimum hogy letérdel és bekapja.
2022. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan furcsa, hogy vannak párok, akik nem teljesen őszinték egymással. Mi a párommal minden ilyet megbeszélünk. A ldgtitkosabb vágyainkat is. Például ő szeret úgy szeretkezni, hogy előtte éppen edzettem, vagy este fürdés előtt, mert jobban izgatja a természetes illatom, mint a testapoló, vagy a tusfurdo, de azt is kifejezetten kérte, hogy ne borotvaljam magamat ott lent, mert szerinte természetesen nőiesebb. Van, hogy random odajön, átölel hátulról és becsusztatja a kezét a bugyimba, hogy megsimogasson, persze csak otthon, ha kettesben vagyunk. A lényeg, hogy ez teljesen természetes, nincsenek tabuk, néha direkt hagyok nála bugyit az ágyban, hogy ne hiányozzak neki annyira.
2022. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi sincs ha a saját feleséged bugyijait szagolgatod, ezért nem sértődhetett meg, biztos neki is van valami fétise, ez most jó alkalom hogy megbeszéljetek, kérdezz rá.
2022. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

biztosan nagyon "kikapott" volna

viccen kívül nekem is inkább imponálna ez, szerintem beszéld meg a feleségeddel a dolgot, mert nem tudjuk megmondani ennyiből ő hogyan áll hozzá

2022. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!