Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, nagyon nagy baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, nagyon nagy baj, hogy nekem kb. csak 14-15 cm a péniszem mérete?

Figyelt kérdés
Mindig is szégyelltem mióta az eszemet tudom. Gyermekkoromtól kezdve takargatom amennyire csak tudom. Lányokkal emiatt sem mertem sohasem ismerkedni és inkább szándékosan távol tartottam magamat tőlük. Ami a méretemen kívül még aggaszt az az, hogy évek óta merevedési gondokkal küzdök és a libidóm is a padlón van. Ha nagy nehezen sikerül erekciót elérnem az sajnos nem tart hosszú ideig, annak ellenére sem, hogy még fiatal vagyok. 24/F

2022. márc. 12. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem baj. Ha neked az, akkor majd elmész dokihoz, és kivizsgáltatod magad. 14-15 centi meg átlag méret, mindenki tisztában van vele.
2022. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
TikTok -on látok olyan trendet mostanság, hogy dögös csajszik egy vonalzóval a kezükben reagálnak a különböző méretekre, és valakinek még a 15cm is sok, és az alatti az ideális. Szóval hajrá.
2022. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!