Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt valaha maszti miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaha maszti miatt bűntudatod?

Figyelt kérdés

Hány éves korodtól masztiztál? Hánytól hány éves korodig volt bűntudatod miatta? Abbahagytad-e egy időre emiatt? Mi okozta a bűntudatot, vallás vagy valami más?

Kort, nemet írjatok!



2022. márc. 11. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lebukások miatt csak
2022. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne?Kéne?
2022. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Eger macska válasza:
12 évesen nagyon akartam de valamiert bűntudatom volt egész nap, ezért inkább nem csináltam és volt hogy éjszakai magömlés volt ami sokkal kellemetlenebb. 16 vagyok de nem értem hogy regen miert volt bűntudatom,de neked ne legyen az mert az éjjeli sokkal rosszabb lesz...
2022. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8 éves korom óta maszturbálok és soha nem volt bűntudatom
2022. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nő vagyok. Felnőttként tanultam csak meg maszturbálni, rengeteg gátlás volt bennem és félelmek. Igen, néha szoktam magam bűnösnek érezni és ezért nem csinálni. Akár menet közben is abbahagyom. Máskor viszont büszke vagyok magamra.
2022. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!