Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan dolog amit szexfilm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan dolog amit szexfilmben láttál, és mindenképpen szerettél volna saját magad is kipróbálni ? Mi volt az ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 10. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy sok pasi b*sszon meg egymás után, mind élvezzen a p*ncimba, a szemem meg legyen bekötve és ne is lássam hányan vannak és, hogy néznek ki. :)

L

2022. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
1# Jó kis perverz vagy dugnálak
2022. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mkdir ***** válasza:
93%
#2 azt se tudod ki az, azt se tudod, hogy néz ki, sőt még azt se hogy tényleg lány írta-e, de dugnád? Hát oké...
2022. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3# Luk luk csak a keretmás :D :D :D Még a legyet is röptében xD
2022. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan szexfilmben. De időnként szoktam szexuális fantaziákról írni. Ezek közül van pár amit jó lenne átélni, illetve kipróbálni. Ilyenek pl. a kezek összekötése, szemek bekötése, és ezek után a partner szabad izgatása. Szex különféle helyszíneken. Főleg vízparton, illetve a természetben, erdőben pl. Valamint az autós kaland mint olyan izgat, noha abban már van tapasztalatom.
2022. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mkdir ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva igen sok mindent kiprobaltam már, egész életemben hyperszexualis voltam,(viszont válogatás nélkül mindenkivel nem! ) nem tudom hogy van e neve a kategóriának, amikor egy házaspár vagy szerelmespár közösen megeroszakol és használ egy nőt. Természetesen nem igazábol,csak nagyon élethű szerepjáték szinten. Minden felállásban volt részem többes szexben, de ilyen még nem.
2022. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Taxisorfőrként vezetni , klassz extra csöcsös nő meg egy karcsú ringyóca kinézetű fiatal utas beül hátra. Nézem a belső tükörben őket . Az idősebb dumál és festi magát , míg a fiatal szét teszi a lábát, full borotvált és cirógatja a buxáját . Menet közben felveszek egy afro macát aki úgy fizet hogy a brémet markolássa majd kiszív és utána kiszáll . Jól beizgul erre a fiatal egyre több ujját nyeli el a vulvája . Ezt meglátja a csöcsös kiakad ő miért marad ki mindebből. Megállok alaposan meglovagoltatom a karcsút ,gyorsan utána a csöcsöst análba pakolokom és a végén a dudáival elélveztet .
2022. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felül kényszerzubbony van rajtam alul bekatéterezve és egy nő megdug egy felcsatolhatóssal. Korábban nem is gondoltam volna, hogy ilyen izgasson, meg egyáltalán az orvosi dolgok de abban a filmben valamiért nagyon tetszett.


F/33

2022. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bukake 19L :)
2022. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Templomban szopni. Izgi volt.

Aztán már mindenféle extrém helyeken is...

2022. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!