Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezdeményezzem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzem a szexet a párommal?

Figyelt kérdés
Túl vissza fogott vagyok a szexben a párommal és kezdeményezni sem szoktam, mert félek akkor rá jön hogy korábban prostitualt voltam.. Mostanaban már ő sem szokott kezdeményezni, szerint azt várja hogy én mikor. Illetve az is probléma hogy nem csináljuk orálisan, és ritkán neki de csak kis ideig, utána szexelunk. O viszont egyáltalán nem és nem tudom az okát. Hogy kezdeményezzek úgy hogy ne vágja le? Nem nézne furcsán ha hirtelen teljesen más lennék, nem az a vissza fogott nő aki eddig?

2022. márc. 10. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Pedig az egy elég fontos dolog hogy prosti voltál, illene elmondani. Úgyis kifog derülni.
2022. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
legyél érzéki kislány - s majd bevadulsz ;)
2022. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kezdeményezzek úgy hogy ne vágja le?"


Mondjuk pl. nem sorold fel az árjegyzéket.

Miután a kérdésedből következően neked van nagyobb gyakorlati tapasztalatod, nem okozhat gondot rávezetni, hogy neked mi a jó.

Pl. ha azt akarod hogy tovább nyaljon, mond neki közben hogy "MÉG". Ha az is megy, hogy felizgultnak tűnjön a hangod, akkor nyert ügyed van.

2022. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
"rájön hogy prostituált voltam"... Jeah, egy őszinte kapcsolat kezdete 😂 Baby nem az a baj, hogy k.rva voltál, hanem hogy hazudsz, becsapod a fickódat. Ez ám a szerelem. Azé' ez az apróság amiről szerintem illene tudnia annak akit a párodnak tekintesz.
2022. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy a barátnőd mesélte, hogy a pasija szokta nyalni a punciját, utána meg vadul meghágja, és hogy ettől ő nagyon beindul, és szeretnéd ezt kipróbálni, hogy milyen érzés lehet.
2022. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent elhiszek, de hogy egy qrva ne tudjon szexet kezdeményezni, az nekem sok. Félénk, pironkodó kislányokból is kitör a szeximádó vadóc, amikor ágyba kerülnek, éppen te nem mersz indítani? Meg hogy nincs orál?! Na neee...
2022. márc. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 metalgyerek1998 válasza:
EZ úgy kamu ahogy van. Ezt itt megmondom nektek gyerekek. xd
2022. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!