Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok felizgulni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok felizgulni?

Figyelt kérdés
Az alap dolog hogy elmenni nem tudok, soha senkivel nem tudtam. Igen, csinálhatnám hogy izgatom magamnak a csiklóm de még ha egyedül vagyok is körülbelül másfél óra alatt megyek el. De nem is zavarna annyira hogy nem megyek el, de szóval szerint felizgulni sem tudok. Be sem nedvesedek, pedig tudom hogy a szex részét élvezem. És szeretem a párom és az előtte lévőkkel sem volt semmi baj. Vonzónak találom. Tehát mi lehet a baj? Vele pedig még annyira szégyenlős sem vagyok, mint másokkal. Elkezdtem fogamzásgátlót szedni tegnap óta, de így olyan feleslegesnek érzem, ha miattam alig van szex. Mit lehet ezzel tenni?
2022. márc. 9. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Csak egy ügyes pasi tud izgalomba hozni,ennek így lelki okai lehetnek.Szerintem fordulj orvoshoz,mond el a problémádat neki.
2022. márc. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tulsagosan arra koncentralsz hogy felizgulj es megfelelj a parodnak, az visszanyalhat es vegzodhet az elvaras ellentetevel (ferfiak es noknel egyarant)


Ha nem probalsz megfelelni senkinek, csak becsukod a szemed, van olyan fantazia ami kepes felizgatni? Ha van, akkor nincs veled baj es a fejedben/partnereddel van a problema, ha nincs, akkor csak nem vagy egy tulzottan nagy libidoval rendelkezo szemely

2022. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el magad kapcsold ki az agyad és add át magad az érzéseknek és érzelmeknek
2022. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Belső blokk.

Két dologra gondolok:


1. Rég dugtál és újra be kell rúgni a szexualitásodat.


2. Nincs meg a vágy a pasid felé ösztönösen, hanem csak tanult viselkedési formát követsz, magyarul illemből kívánod, tudatosan, de az úgy nem működik. A tested jelzi.


F

2022. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!