Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok ember tényleg jobban érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember tényleg jobban érzi magát egy szeretővel mint egy rendes párral?F25

Figyelt kérdés
Nem egyszer olvastam már ilyet és kíváncsi vagyok,hogy mások mit gondolnak erről.

2022. márc. 7. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes párral lenne a legjobb. Ő teljesen veled lenne.
2022. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor más feleségével voltam velem jobban érezte magát, mint a férjével.

Nem véletlen keresnek mást akik keresnek.

2022. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Én pl egyetem alatt dugtam rendszeresen másnak a csaját. Egyrészt nagyon izgató volt önmagában az, hogy a csaj rám vágyik, és pótolom a pasiját. Másrészt a szex is kötetlen, nagyon felszabadult volt, mert semmi más kötelék nem volt közöttünk, csak szex és szórakozás. Nem volt utána hiszti, meg morcizás, stb. Jobbakat dugtunk, mint akármelyik barátnőmmel. Persze a csaj is belevaló volt nagyon, hozzá kell tenni. És hogy ő miért dugott velem? Mint kiderült, kevesebbet bírtam jóval, mint a pasija, mégis jó volt neki is, mert volt valaki, amíg a pasijától távol volt.
2022. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jobban érzem magam a szeretőmmel. Nem hiába keresek mást ha jó lenne a kapcsolat a férjemmel nem lenne ez.
2022. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Másrészt a szex is kötetlen, nagyon felszabadult volt, mert semmi más kötelék nem volt közöttünk, csak szex és szórakozás. Nem volt utána hiszti, meg morcizás, stb."

Ez. Egy tartós párkapcsolat, együttélés egy csomó olyan ingerrel, rengeteg kisebb-nagyobb (teljesen normális) problémával és kihívással jár, amik mind ellene dolgoznak a szexuális vágynak, és amiket a szeretőből egyszerűen nem tapasztalsz meg.

2022. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!