Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj, ha tetszik nekem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha tetszik nekem, hogy valakinek miattam van merevedése?

Figyelt kérdés
A barátnőim szerint ez túlzás, kicsit r.bis dolog. De szerintem tok természetes. Szerintetek?

2022. márc. 6. 19:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha a kiszemeltemnek lenne tőlem merevedése az imponálna. De nem biztos, hogy tudnám hogy kezelni, elég félénk vagyok. De ha holmi random csávónak az utcán, na az már kevésbé vonzó.
2022. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi válaszokat!

Viszont ne írjátok pm-et légyszíves, nem küldök senkinek semmit!

2022. márc. 6. 20:17
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon bejön ha merevedést okozok valamilyen formában.
2022. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon imponáló, ha olyan valakinek lesz merevedése, aki nekem is tetszik. Most a munkahelyen van egy srác, pont megláttam, ahogy nézett és igazgatta a szerszámot (fehér feszülős munkanadrágunk van, rendesen látszott, mi a helyzet) és elvörösödött közben. Én meg úgy letéptem volna azt a gatyát... De munkatárs, így csak örök vágyódás marad. :(
2022. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem baj, de a kérdés inkább az, hogy csak olyantól tetszik aki neked is bejön vagy az utolsó fogatlan csövestől is?
2022. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen természetes. Mint ahogy a legtöbb férfi is örül, ha miatta nedvesedik be egy nő.
2022. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Lány vagyok, nekem is jól esik. Persze attól függ, ki az az illető. Egy korombeli srácnak jobban örülök mint egy 50es csávónak..
2022. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
13%
Bajnak nem baj. Ugyanakkor egy jó kis kórképet is ki lehet belőle hozni. :)
2022. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
14: este volt maszti rá? vagy bármikor is?
2022. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#14! Azért mert munkatárs, még ne ragadj le a vágyódásnál! Nálunk már lett ilyenből házasság is!
2022. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!