Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szoktátok vagy volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szoktátok vagy volt, hogy közösen vertétek haverokkal?

Figyelt kérdés
Pl osztálytársak, edző társak vmi sportban vagy akármi? Nálunk általánosban volt ilyen párszor. Mikor meséltem nem hitték el.
2022. márc. 5. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért a hetero kategória?
2022. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de mondjuk engem nem zavart, mert biszex voltam/vagyok és így izgatott is kicsit. Nekem a koliba volt amúgy ilyen. 6 srác 1 szoba. Egyébként vicces volt. Aztán rendszer lett belőle :D
2022. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Olyan is volt hogy leszoptam az osztálytársam.
2022. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt és nem is lesz!
2022. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ogen volt olyan, legjobb haverommal.
2022. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Én heteró vagyok/voltam/leszek. Mégis volt ilyenben részem még általánosban. Ment a farok "méregetés". Igaz talán 3 ilyen alkalom volt és főleg egy srác mutogatta verte, de aztán csatlakozott mindenki mert ha menő akartál maradni nem maradtál ki. Meg mindneki felmérte szerintem másnak mekkora meg szőrös-e már, stb.
2022. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Soha! Mindig egyedül vertem ki.
2022. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Volt már házibuliban ilyen egyik haverral
2022. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
1x volt hogy edzés után poénkodtunk a zuhany alatt. Aztán vki benyőgte verjük ki. Kivertük. SOHA nem beszéltünk róla újra. :D 16 évesen sok bolondság belefér. Heterók voltunk de mégis utána ezt a storyt egy kínos titoknak kezeltük.
2022. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy haverral többel is vertem együtt de csak kettesbe. Sőt egyszer az egyik sráccal egymásnak is megfogtuk. Igaz azért mert neki rohadt nagy volt és meg akartam fogni. És mindegy ki mit gondol heterók vagyunk.
2022. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!