Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik kolléganőm megtudta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik kolléganőm megtudta ,hogy átlagosnál nagyobb a farkam, megmutassam?

Figyelt kérdés

Barátnőm van, de ha megmutatom és kézbe veszi az probléma? Simán csak a testem része mint a fejem és a fülem..


Sajnos a kolléganőm egyik barátnője még régebben megvolt és most megtudta én vagyok az akit a cirkuszban lehetne mutogatni kis túlzással.


Ti megmutatnátok? Vagy nem?


Amúgy ha nagyon kíváncsi felőlem mást is csinálhat, ha nem élvezek el az nem megcsalás, ezt barátnőm felé is tartom, úgyis tudom hogy a nagy méretre buk.



2022. febr. 28. 06:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Privibe kérek képet hogy tényleg akkora-e vagy csak a szád nagy.
2022. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem is igazán értem. Most ő kérte, hogy mutasd meg? És csak megnézni akarja, hogy tényleg akkora-e, amekkorának mondják? Vagy kézbe is venné és használná?
2022. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem kérte meg, ne mutasd meg. Ha előveszed csak úg a munkahelyen és lóbálni kezded, azért még megütheted a bokád. Főnökhöz fordul, kirúgás stb.


"ha nem élvezek el az nem megcsalás". Ezt barátnőd is így gondolja. Mert akkor elég lazán kezelitek a megcsalás kérdését. Bár ha nektek így jó.

2022. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, igaz többsége sértő, kérte hogy megnézhesse, nem FB csoportban rakosgatom ki, aki a 11cm tippelte nem sikerült..


Guinness rekorder nem leszek de nem hiszem hogy átlagos egy 23/5,5 farok :)


Koliban is akivel lefeküdtem utána érdekes módon a barátnői is rám mozdultak.


Tudom nem minden nőnek lényeg a méret, de sokan kiakarják próbálni egyszer legalább

2022. márc. 2. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!