Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok aki rákészül az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok aki rákészül az anális együttlétre rutinszerűen, hogyan teszi?

Figyelt kérdés

Részletesen leírva, higiénia és hasonlók?


A szavazás most másodlagos, csak gondoltam lehessen valamiről szavazni is.


A kérdésre vagyok kíváncsi igazán arra várok első sorban hozzászólást nem a szavazás a prioritás most!?



2022. febr. 26. 09:15
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok én szoktam análisan szexelni néha. (pl.: öt szexuális együttlétből egyszer)
Nő vagyok én szoktam análisan szexelni rendszeresen. (rákaptam az élvezetére ezért szinte mindig)
Nő vagyok, de még soha nem próbáltam ki az anális kényeztetést, még nem jutottam el oda. (pl.: nem volt megfelelő partner, még túl fiatal vagyok ..)
Nő vagyok én nem szoktam análisan szexelni, nem jön be nekem pedig próbáltam már. (ha már megujjaztak popsinál az most nem számít bele)
Nő vagyok én nem szoktam análisan szexelni, elzárkózok tőle alapból teljesen. (persze ezért ki sem próbáltam.)
Pasi vagyok még soha nem próbáltam análisan szexelni nővel, mert nem volt rá alkalmam még, de kipróbálnám.
Pasi vagyok még soha nem próbáltam análisan szexelni nővel, de nem is próbálnám ki alapból.
Pasi vagyok én már próbáltam análisan szexelni nővel, de nem jön be nekem.
Pasi vagyok én szoktam análisan szexelni néha. (pl.: öt szexuális együttlétből egyszer)
Pasi vagyok én szoktam análisan szexelni rendszeresen. (rákaptam az élvezetére ezért szinte mindig)
26 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme van?
2022. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Az már elég szánalmas, ha valaki “rákényszerül” az análra…
2022. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2# rákészül😃
2022. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Ki pucolni pinát, picsát!
2022. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!