Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti szexibbnek tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szexibbnek tartjátok a vidám lányokat, mint a besavanyodottakat?

Figyelt kérdés
Tehát vonzódás terén számít nektek valamit, hogy egy lány jól érzi magát, életvidám, kiegyensúlyozott? És ha pl. van egy jó csaj, aki sosem mosolyog, frusztrált stb. attól még bejön nektek?
2022. febr. 25. 23:30
 1/6 Denta válasza:
90%
Az élet vidámabb nekem jobban bejön, pláne ha kedves. Az ilyenekkel nem kell semmi mentális tortúra ahhoz hogy jobban megismerd, és általában sokkal inkább be lehet vonni tervekbe(pl:baráti összejövetelek, mozi stb.) veszi a viccet mert van humora. Viszont a be savanyodottak sokszor sértőek, és irányítóak.
2022. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még be tud jönni valaki hogy nem pörög, nincs kifejezetten jó kedve, de azért jobban szeretem a vidám embereket. Ha valaki csak visszahúzódó, és ha megnyílik akkor lehet vele nevetgélni, akkor az teljesen jó, sőt inkább ez, mint hogy valaki nagyon sok legyen, mint aki be van állva vagy nem tudom. De a legjobb az arany középút, főleg hogy én is visszahúzódó vagyok inkább, és jól jön ha a kiszemelt nem az, könnyebben oldódik a hangulat, könnyebb beszélgetni.
2022. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavar ha nem vidám, mert vannak mindenkinek vannak nehéz időszakai az életben. Csak frusztrált ne legyen
2022. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehez megmondani. Alapbol azt mondanam, hogy igen, a vidamsaga, kozvetlensege dob rajta. De ha a nyers szexualitast nezzuk. Elkepzelheto hogy egy nagyon szep vonzo nő akkor is nagyobb vagyakat ebreszt bennem, ha mufurc. Sot, van akit ez meg szexibbe is tehet adott esetben. De ez persze igaz a vidamsagra is.
2022. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!! Ezerszer hamarabb odamennek egy mosolygós, vidám lányhoz a pasik, mint egy besavanyadott unott arcú penészvirághoz.
2022. febr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mind2 jó tud lenni.
2022. febr. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!