Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki aszexuális, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacc80 kérdése:

Ha valaki aszexuális, akkor soha nem szexel?

Figyelt kérdés
Ha valaki aszexuális, akkor soha nem szexel? Vagy néhe igen, mert tudja élvezni, csak nem kívánja? Hagyja, hogy a partnere kezdeményezzen? Vagy az a legjobb, ha soha nincs szex és ennyi? Akarhat így is kapcsit? Kérem csak aszexiálisok válaszoljanak.

2022. febr. 24. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Tud szexelni. Odatartja havi egyszer a férjének, barátjának, hogy ne hagyják el, mert nagyon kevés az aszex férfi, azon belül egy férfi sem tudja sokáig elviselni ezt.
2022. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok aszexuális, úgyhogy elnézést, hogy válaszolok, de úgy tudom, ez egyénfüggő. Van, aki egyáltalán, semmilyen formában, semmilyen körülmények között nem akar szexelni soha, meg olyan is, aki egy kapcsolatban be-bevállalja a párja kedvéért (neki jellemzően nem teher, csak semleges).

Arról már nem is beszélve, hogy sokan az aszexualitást egyfajta spektrumként értelmezik, amibe az is belefér, akinek valami elképesztően szoros érzelmi kötelék kell ahhoz, hogy azzal és csakis azzal az illetővel elkezdjen vágyni a szexre, máskülönben meg egyáltalán nem. (Kérdés, mennyire tekintjük validnak ezt a meghatározást, mármint azt, hogy ez is az aszexualitás altípusa.)

2022. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan személyt, aki például egyáltalán nem izgul fel semmilyen inger hatására, illetve nincs is igénye a szexre.
2022. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Aszexuális vagyok, de szerintem többet szexelek mint az átlagemberek 90%-a, annak ellenére, hogy semmiféle vágyam nincs rá, és nem is élvezem magát a behatolást.

24L

2022. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1%
Hogy lehet hogy nőnek teljesen semleges hogy a f@sz ki-be járkál benne?
2022. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hát nagyon könnyen egyébként. Még annak is, aki alapvetően nem aszexuális, ha nem foglalkoznak vele, csak reszelgetik, mintha egy műpunci lenne.

2022. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Fogamzásgátlotól voltam sokáig aszexuális. Egyáltalán nem volt vágyam, de ha a párom közeledett megoldottuk. Csak az eleje volt kellemetlen mert nem is nedvesedtem
2022. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7. Nem voltál aszex, hanem a fogamzásgátló elvette a libidódat. Ne keverjűk össze a dolgokat.
2022. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Aszexuális embernek nincs késztetése arra, hogy szexeljen. Persze lehet vki kedvéért bevállalja, csak nem fogja élvezni, mert számára a szex egy szükségtelen dolog.
2022. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

5

Úgy, hogy a nők valójában az érdekeik érvényesítésére használják a puncijukat, ha akarják, gond nélkül leélik az életüket szex nélkül.

2022. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!