Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes lányok miért kereshetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért kereshetnek impotens pasit?

Figyelt kérdés

Van itt ilyen lány, nő?


Igazából olvastam, hallottam már ilyet, de lehet, hogy full kamu.



2022. febr. 24. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Úgy tudom vannak olyan nők, akik csak a puha dákót szeretik kényeztetni. nekik az ilyen kapóra jön.
2022. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell velük dugni, de állja a költségeket!
2022. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
#8 -as. Le a kalappal előtted! Az én barátnőm kb. úgy 5 éve lett aszexuális. Bár most is fent tartja bennem a reményt, hogy lehet valamikor kedve lesz szexelni. Majd ő szól akkor. Már öt éve várok, hogy szóljon. Ellenben ragaszkodik hozzá ,hogy jó kondiban legyek kipattintva, hogy büszkén sétálhasson velem. Ugyanakkor otthon hozzám sem ér és szó szerint mondta, hogy nagyon boldog lenne ha impotens lennék. Persze a létfenntartás, az ajándékok kellenek neki meg a jólét és a biztonság. Te sokkal tisztább szívű és egyenes vagy!
2022. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd meg a Vàrkonyit...
2022. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

#4

Jól van Pityuka, 3as, leülhetsz

2022. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!