Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddig a legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legdurvább orális elményed?

Figyelt kérdés
Nekem most történt egy olyan, hogy kicsit durvább volt a srác, és hát kijött elég durván a taknykom, és neki.... elég kellemetlen volt.
2022. febr. 24. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Neki mi?
2022. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ráfolyt a péniszére
2022. febr. 24. 08:42
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer nagyon megszopattak kémiából, amikor otthon hagytam a jó előre bekészített puskát
2022. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt durva orális élményem.
2022. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Exem száját rendszeresen dugtam kikötözve
2022. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok volt, sub vagyok, 22/l
2022. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Lehet durva, vagy undorító amit írok, de eskü engem nagyon felizgatott volna ez a dolog, hogy még a taknyod is kifolyik a nagy szopásban.

Amúgy ami nekem kellemetlen volt ilyen téren, hogy szopott a csaj nagyon jól, de nem bírtam felizgulni, teljesen lankadt maradt valamiért. És egyszer csak a nagy erőlködésben elsültem úgy puhán a szájába. Nem is tudtam, hogy szóljak neki, de nyilván szerencsére észrevette, le is nyelte, és mosolgyott, hogy ezt meg hogy csináltam :D

Meg volt fordítva is, volt egy partnerem, aki nagyon tág volt, és sokat kellett dugni, amit én nem bírtam. Ezért mindig alaposan kinyaltam, cserébe ő is istenien szopott. És előfordult, hogy fél órát nyalatta magát, amíg elélvezett, de egy pillanatra sem engedte hogy leálljak, odanyomta a fejem, meg hasonlók. Durva is volt már akkor, de utólag nagyon izgató. Meg se bírtam szólalni utána, úgy zsibbadt a szám :))

2022. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt durva élményem orál közben
2022. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor először voltam olyan férfival, aki istenien nyalt, élvezésig. Na nekem ez nagyon durva volt, a monoton, unalmas, semmilyen nyalások, meg inkább fájdalmas mint kellemes ész nélküli ujjazások után.
2022. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor a férjem kikötöz és ő irányít orál közben. Mivel szeretem a mélytorkozást és ha kicsit durvább, így simán átengedem neki az irányítást.

Párom gyakran csinál olyat is, hogy szorosan kikötöz (kéz és láb is) és úgy nyalt ki engem. Az is nagyon jó szokott lenni.

2022. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!