Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felcsatolható müpéniszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felcsatolható müpéniszel dugom meg élvezni fogja?

Figyelt kérdés
Én nem bírom sokáig a szexet meg amúgy se valami nagy de arra gondoltam hogy ezen ne múljon beszerzek egy 30cm felcsatolható müpéniszt és azzal fogom megdugni rendesen , csajok ti mit szólnátok ehhez ha így lepnének meg benneteket?
2022. febr. 21. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdésem az lenne, hogy minek 30 cm? Esélytelen hogy befér bárkibe is és szerintem az lenne a vége, hogy fájna.

Másik, hogy ez neked miért jó? Nem az lenne a szex lényege, hogy mindketten élvezzük?

2022. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
20 centi is bőven elég lesz :D
2022. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nyald és ujjazd meg.. de előbb keress rá...
2022. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
30 cm??? Embert te egy lovat akarsz dugni vagy mi? Rossz hírem van, straponnal nem fogod tudni kiváltani ha korai magömlésed van. Ha arra vágynának a nők, akkor vennének maguknak egy vibrit és pont. Strapon helyett inkább tanulj meg dugni.
2022. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi, ezzel csak felnyársalod szegényt, ha bedugod, a csajt jobban izgatja szerintem a vastagság, mint a hossz, de azért ott is van maximális érték.


Szerintem erre a célra használd a sajátodat, az neked is jobb lesz :D A műbránert csak kiegészítőnek célszerű használni szerintem.

2022. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Protipp, ha azt akarod hogy szanaszét élvezze magát, akkor felcsatolható helyett a kezeddel csináld.

1: jobban érzed mit csinálsz,

2: kevésbé fura mintha hirtelen megjelensz egy lófasszal,

3: közelről nézheted 😁


Mondd neki azt hogy most megpróbálhatnátok tágítani kicsit a punciját finoman kézzel. Kezd el úgy mint egy nyalást csak ujjazd közben és nyomd be kis felvezetésekkel lassan egyre több ujjad, egészen addig amíg úgy nem érzed hogy teljesen kitölti és feszes. Úgy maradj és először lassan aztán egyre ütemesebben mozgasd benne, közben persze nyald a csiklóját is és amikor közel van az orgazmushoz akkor ne kíméld a punciját, dolgozd meg rendesen.

A legtöbb lánynak felakad a szeme erre.

2022. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hány éves báttya 15? Ez a többet pénzzel mint ésszel hozzáállás 🤢 neked még dugni se kéne.... Könnyebb venni egy nagyobb f@szt mint kicsit gyakorolni meg megtanulni hogyan légy férfi??? 🤣 🤣 🤣 🤣 Édes f@szom 🤦🏻‍♂️
2022. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mar elegem van hogy mindenki órákig akar dugni hát ezzel oda csapnék
2022. febr. 21. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem akar órákig dugni max a szex pápák... Akik még sose csinálták mert várják a feleségüket meg a nagy ő t 😂 😂

7es voltam

2022. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
30 centi... Nem lesz az kicsi?🤦🏼‍♀️
2022. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!