Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha strandon meg nézik a melleteket meg a feneketeket?

Figyelt kérdés
Kort is
2022. febr. 21. 07:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%

#6.


Ezt értem, de miért csak az esik jól hogyha egy szép ember néz meg?


Én férfiként nem vagyok annyira nagyon jó pasi, de azért valamivel átlag felett vagyok…


Ha egy lány/nő megnéz, vagy kezdeményez nálam, soha sem a külseje alapján teszek különbséget és ugyanúgy bóknak veszem a figyelmüket.


Lehet hogyha nagyon jó pasi lennék, vagy nő lennék, akkor átlagos és csúnya emberek figyelme annyira hétköznapi lenne, hogy engem is hidegen hagyna, vagy zavarna…


De azért ez szomorú.


Nem elég, hogy szegény átlagalatti pasik nagyon nagyon nehezen találnak párt, ezek szerint egy nőnek még az is kifejezetten rossz élmény, hogyha csak ránéznek.

2022. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó itt nem erről volt szó szerintem. Mert az egy dolog ha mondjuk a korombeli csávó megnéz, nyilván más ha vonzó meg ha nem az számomra.

De mondjuk gondolom neked se esne jól ha a 80 kg-s 76 éves Juci néni akinek bajsza van elkezd lesni vagy követni a strandon.

2022. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 harebell ***** válasza:
95%
Engem mindig is zavart, ha megnéztek, megpróbálom kizárni, hogy azért ne ez határozza meg az egész strand élményt és tudjam élvezni. De nekem alapvetően rossz érzés még úgy is, hogy nincs bajom az alakommal.
2022. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
Én direkt szeretem ha a popsimat kukkolják, főleg, ha vizesen tapad a fürdő bugyi sőt ilyenkor kicsit segítek, hogy több látszódjon és jobban behúzom
2022. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%

#14.


Ugye tudod, hogyha a százalékodra kattintunk, akkor látjuk a legutóbbi 4 válaszod hasznosságát, erről pedig (plusz a pipáidról) be lehet azonosítani más kérdések alatt?


Vagyis majdnem mindenki tudja rólad hogy pasi vagy.

2022. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán érdekel, főleg amilyen felhozatal szokott lenni, meg amilyen pofátlanul bámulnak.
2022. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!