Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Tudtok vonzódni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tudtok vonzódni olyan férfihez aki pénzt ad egy kéregetőnek?

Figyelt kérdés

Tegnap ültem a vonaton és szemeztem egy velem szemben ülő lánnyal… 2 üléssel ült odébb, de az átlátszó üvegen keresztül jól láttuk egymást. Önkénytelenül rá mosolyogtam és visszamosolygott…

Nem kínjában, hanem őszintén.


Aztán feljött egy tipikus irritáló, sokat beszélő kéregető férfi…

Nem volt agresszív, illetve annyira ápolatlan sem.


Elkezdte nekem mesélni nagyon nagyon gyorsan, hogy hajléktalan, stb. “csak ennyivel segíts ki, erre meg arra kell, nem vagyok drogos” stb.


200 forintot kért.


Én meg zavarba jöttem, de általában mindenkinek szoktam adni aki kér és véletlenül 300 forintot vettem elő, s azt adtam oda… Mert nem akartam sokat sz@rakodni, csak azt akartam hogy lépjen le.


Annak ellenére is szoktam mindenkinek adni aki kér (kivéve ha agresszív, vagy kifejezetten bunkó), hogy tudom is róluk hogy kamuznak és valójában egésznap csak mindenkitől kéregetnek…


Mivel elég jó anyagi helyzetben vagyok, nekem párszáz forint semmit nem számít, úgy vagyok vele hogy inkább adok… Mert nekem úgysem számít, de mi van ha nekik ez tényleg sok pénz és tényleg segítek rajtuk egy kicsit? Ha meg eldrogozza, akkor úgyis összekaparná valahonnan rá, nem rajtam múlik.


Szóval úgy folytatódott a dolog, hogy utána a mellettem és a mögöttem ülőkhöz is odament a kéregető és teljesen más sztorit adott nekik elő, amit tisztán hallottam (nem zavartatta magát emiatt)…


Senki más nem adott neki.


Utána odament a szemközti csajhoz is kéregetni (akivel szemeztem), aki viszont elég durván leteremtette és elküldte és természetesen semmit nem adott neki… Pontosan már nem tudom, hogy mit mondott, de azt hangosan mondta, ezért megjegyeztem, hogy “Tőlem nem kapsz!”.


Utána még néha rápillantottam erre a csajra, de onnantól kezdve olyan undorral nézett rám… És szinte éreztem, hogy lenéz amiatt mert én adtam pénzt a kéregetőnek. Meg úgy érzem hogy teljesen baleknak könyvelt el, de az biztos hogy amint odaadtam a pénzt a csávónak, már nem férfiként tekintett rám a lány… Valahogy lehetett látni a szemében.

Ezután nem győztem az ablakon kinézni inkább, meg a telómat nézegetni…


Szerintetek érthető a lány reakciója?


Tényleg ennyire gáz, ha ilyen szituban adok pénzt?


Lányok, nők! Ti is hasonlóan reagáltatok volna?


Ha egy pasi ilyet csinál mint én, az már nem is lehet mondjuk számotokra szexuálisan vonzó, onnantól?



2022. febr. 20. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

Egy korábban sosem látott csajnak nem jönnek be a tarhálók, te meg adtál az egyiknek és unszimpi lettél, ez van. Ha teszem fel vegán lett volna a csaj te meg előveszel egy rántott husis szendvicset és elkezded betolni akkor most azon filóznál hogy bejön-e a csajoknak ha valaki rántott husit eszik?

Sosem láttad a csajt, sosem fogod többet. Naponta tucatnyi emberrel összemosolygók, mégsem dugok mindenkivel. Nem kell túlgondolni az ilyen szitukat.

2022. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

Mégis összejötettek, és 10 év múlva...

Drágám!Vigyázhattál volna a cipődre!!Alig 9 éve vettük a kínaiban, és már megint kilóg a nagylábadújja!!Most varhatom megint rá a foltot!Semmire se tudsz vigyázni?


Fiam kidobtad a kenyeret,pedig csa a teteje volt penészes!!

2022. febr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok az a mindenre kamut kiáltó ember, de nekem már ott gyanús a sztori, hogy a vonaton, ahol maszkot kell hordani, összemosolygtak az üvegen (!) keresztül. Néha a velem szemben ülő arckifejezését nem tudom eldönteni maszkon keresztül, nem hogy még az üvegen át megállapítom, hogy ő tényleg őszintén elmosolyodott 😂
2022. febr. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!