Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nő szőrtelenit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő szőrtelenit?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kivéve aki nem.
2022. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire igen. Persze van aki télen nem,vagy helyenként nem,de valamilyen formában a nagy részük,sőt már a férfiak is.
2022. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2022. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom. Csak azt tudom, hogy én szőrtelenítek-e.
2022. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindegyik, sőt legalább annyian nem szőrtelenítenek mint akik igen.
2022. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van aki a lábán sem szedi le, meg van aki a bajszát sem - biztos van akinek tetszik, nekem speciel nem.
2022. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Van, aki nem. Egyetemi koliban is láttam 2 nagyon szőrös lányt. Középkorúak közül néhányan hanyagolják, az idősebb nők meg nagyon gyakran nem foglalkoznak a szőrtelenítéssel.

Ami engem illet, én ilyen "időszakos jeti" vagyok. A szemöldököm van, hogy hónapokig hanyagolom, mert lassan nőnek vissza a szőreim, nincsenek összenőve, az sose zavar, ha vastag, akkor szedem ki, ha már hajolás nélkül látom a tükör előtt, hogy valami gond van vele. Míg eljárkáltam itthonról többet, akkor ivászatok, vizsgák előtt program volt (mondjuk heti 1* kb) A lábaim jobb időkben hetente szőrtelenítem, egyébként telente ellustulok és, ha valami alkalom jön, akkor leborotválom vagy miután már egy ideje fáj tőle a zokniviselés (sűrű, hosszú, erős, fekete szőreim vannak, a pasik háromnegyedének nincs akkora dzsumbuja, mint nekem lenne) A hónaljam heti 2 alkalmas akció, a karjaim általában 1-2 hetente vannak borotválva, néha 1 hónapot is kibírnak, ha kellően lassan nőnek. Az intim tájék meg változó. Néha elfeljtem és hagyom burjánzani, de, ha koli, strand, buli, vagy valami van, a bikini vonalam mindig leszedem. Meg alapvetően szeretem, ha nincs ott szőr vagy csak fazon, viszont nehéz mindig rászánni magam a borotválásra.

Például mikor jártam le koleszba, vasárnap volt a szőrtelenítéses napom itthon, mikor mindent is eltávolítottam magamról és 1 órába telt, mire kész voltam, aztán még lent, koliban is heti 1* rá kellett frissíteni 1-2 testrészre (hónaljra majdnem mindig) és így könnyű eligénytelenedni, ha az ember itthon van és úgy áll hozzá, hogy "eh, úgyse nézik"

2022. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Amerikai tudósok felmérték!


26% ápolt bozont

24% formára nyírt

14% csupasz kis borostával

14% érintetlen bozont

13% totál szőrtelen (lézerezett/gyantázott)

5% nem nyilatkozott



[link]

2022. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én és az ismerettségi körömből mindenki, de nyilván van olyan nő aki nem szokott
2022. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A lábamat és a karjaimat igen - az államat meg főleg, hiszen az egy általában fedetlen testrész (mostanában a maszk jótékonyan eltakarja a szépséghibákat...)
2022. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!