Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól sejtem hogy ezzel felkelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem hogy ezzel felkeltettem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Egy fiúval fizikálisan kicsit közelebbi kapcsolatba kerültem vagyis a múltkori talink egyik érzelmesebb pillanatában közel hajolt hozzám. Annyit érdemes róla tudni hogy mielőtt barátnője lett velem akart járni, csak valahogy nem érezte viszonzottnak a szimpátiát részemről elmondása szerint. Mivel úgy éreztem hogy a barátnője mellett is mélyen akar engem/nem tudtam hogy mi most azért kerülünk-e közelebb, mert a kapcsolatuk nem működik és inkább velem lenne, belementem a játékába és már pár mm-re voltak egymásra az ajkaink. Utána szájon is csókoltuk egymást. Utána megpróbáltam nyelvesezni de azt már nem engedte mondván hogy szereti a nőjét (látszik mennyire😂). Viszont azóta azt vettem észre hogy keresi az alkalmakat a csókhelyzetre, mikor beszélek, nézi felváltva a szemem és a szám és kicsit közelebb is húzódik. Egyik randim előtt megkérdezte hogy nem akarom-e valakivel gyakorolni a csókolózást meg hogy mikor csókolóztam rendesen. Aztán mikor sírtam leült mellém, és mikor közelebb hajolt akkor is lehúzta a maszkját a szájáról. Kicsit olyan érzésem van mintha keresné ezeket a csókhelyzeteket azóta mióta egyszer megpróbáltam megcsókolni. Jól sejtem hogy nem meri a nője miatt, de piszkálja a fantáziáját? Vagy férfiak ilyenkor mi van?

2022. febr. 14. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ennyire nincs benned tartás? Más kapcsolatába nem rondítunk bele.
2022. febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

#1 eleve rossz a kapcsolat, ha ennyire stabilan tudja a fiú, hogy mit szeretne.

Kérdező te meg ha összejössz vele, akkor legyen a fejedben, hogy lesz másik olyan lány mint te akivel téged fog megcsalni.

2022. febr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Összejönni nem fogok vele pont ezért, csak érdekel hogy ha a komolyabb csókot visszautasította akkor minek keresgeti az alkalmakat a kövire😂


1.-nek: annak a kapcsolatnak már mindegy

2022. febr. 14. 08:11
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#2 tapasztalat teszi a mufflont!
2022. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Elképzelhető,hogy bejössz neki.Ugye mi férfiak ha tehetnénk a világ összes nőjét megdugnánk,nyilván nem megy így,de azért törekszünk rá.Biztos veled is szívesen lefeküdne,ha benne vagy küldj neki jeleket.
2022. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
#5 csak a magad nevében beszélj, minèl kevesebb nő, annál jobb, szemmel sok segget megdugna az ember, fizikai síkon belegondolok, jobb ha minèl kevesebbet, nálam bevált😃
2022. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rakd szét neki a lábad biztos értékelné
2022. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már volt ez a kérdés. Mit tudsz ennyit nyűglődni ezen?
2022. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Jól sejted, hogy nem meri a nője miatt, de piszkálja a fantáziáját.
2022. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!