Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Benneteket izgat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Benneteket izgat, ha valaki itt ír "erotikus tartalmú" üzeneteket nektek? Van, akinek most is tart, vagy gondol rá, hogy jó lenne?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Csak ha lány vagy, esetleg olyan férfi, akit szeretek.
2022. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem negatív értelemben zavar - egy ismerősöm NEM HAJLANDÓ abbahagyni a szexuális tartalmú "csigázásomat", hiába szóltam rá erőteljesen.


Azért zavar, mert megmondta, hogy nem lesz köztünk szex. De akkor meg mi a túróért szórakozik velem?! Már azon gondolkozom, hogy kérdést írok ki erről, de aztán mindig lebeszélem magam.


Valaki érti, hogy ez egy férfinak miért jó?! Én nem...

2022. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez inkább kínos.
2022. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Volt akivel izgató volt, aztán próbáltam is másokkal. De valahogy senkivel nem tudott megmozgatni. Tehát a kérdéseidre, nem, nem, és hiába igen ha ahogy írtam, senkivel nem találom élvezetesnek.


#3 Tiltsd le és kész. Foglalt esetleg és azért nem akar többet. Nem?

2022. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg nyitott vagyok rá, de még nem írtak nekem olyan szexi üzenetet, amitől nem akartam kikaparni a saját szemem.
2022. febr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen már többször is előfordult, sőt az üzi váltások kapcsán a végén mindketten elélveztünk (én biztos hogy igen, ő pedig azt írta, hogy igen)
2022. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló: nem tudom kitiltani az életemből, mivel egy nagyon nehéz helyzetben komoly támaszom. Nincs más rajta kívül, aki elvállalja, aki INGYEN vállalna (ügyvéd.)


Határozottan szóltam neki, hogy ne csinálja. De akkor meg azzal érvelt, hogy még a papok is azt szorgalmazzák, hogy a házaspárok minél többet szeretkezzenek. (De hogy jön ide ez a téma?!)


Szinte biztos vagyok benne, hogy lesz még rá ötletem, hogyan állítsam le. Nem egyszerű megmagyarázni neki, de egy másik dologgal kapcsolatban (szintén szexualitás témaköre,) már tudtam rá hatással lenni. Azóta sokkal fegyelmezettebb és összeszedettebb. Van, amiben szót fogad...


Olyan értelemben foglalt, hogy még mindig a volt feleségét szereti, aki elvált tőle és máshoz ment feleségül.


3-as válaszoló voltam.

2022. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Random paliknak az ilyen jellegű tolakodó ismerkedési szándéka nem tud izgatni. Ha valakit ismerek és szeretek azzal már lehet ilyet játszani
2022. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, izgat. Jó tud lenne ha egymást így felizgatják.
2022. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!