Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a nős férfi vonzódhat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nős férfi vonzódhat egy másik nőhöz?

Figyelt kérdés

A férfi és a nő 2 alkalommal szájon csókolják egymást. A férfi azt mondja hogy ha nem lenne felesége biztosan smárolna a nővel. Ekkor a nő a következő csóknál nyelveset szeretne de a férfi hátrébb lép hogy nem akar érzelmeket. Viszont egész nap próbálja az ajkait a nő ajkaihoz közelíteni, intimebb helyzetbe kerülni.

2 hét után újra szájon csókolják egymást.

Végül a férfi elhívja a nőt és tisztázza hogy nem fogja megcsalni a párját és hogy nem vonzódik a másik nőhöz, nem tetszik neki.

Ha nem tetszik neki, miért engedett többször a csóknak és miert mondta hogy nehéz ellenállnia?



2022. febr. 12. 00:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Legyél mar rámenősebb kissé behemensebb és maris nem csak csók lesz hanem több is !!
2022. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért mondja, mert így a legkönnyebb lezárni, lerázni.

Nyilván tetszik neki, hiszen nem volna el eddig.

De nem akar félrelépni.

Szeretne, de nem akar.


Mondta már nekem nő ugyanezt, ugyanilyen helyzetben, csak én voltam a 2. férfi.

2022. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagy a lebukás veszély biztos ezért nem akar a férfi többet
2022. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!