Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biszex lányok! Nektek bi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok! Nektek bi vagy hetero pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Miért?
2022. febr. 11. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Tökmindegy. Lényeg, hogy tartsa magát a monogám kapcsolathoz, és hogy férfias legyen az ágyban (pl fenekével én biztos nem foglalkozok). Egyszer volt bi párom, semmiben sem különbözött a heteróktól.
2022. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es is, másodlagos, tökmindegy pasival vagy nővel akar félredugni az eredmény ugyanaz. Magyarán ez lényegtelen tényező.
2022. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Heterók. Megmondani nem tudnám, hogy miért. Talán mert előttük nem kell feltárnom magam. Soha egyik partnerem sem tudta, hogy biszexuális vagyok.


Tudom, önző dolog. De ez az én “kis titkom”…

2022. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha titkaid vannak valaki előtt, bàrmi mást is eltitkolhatsz előle, hazudozol neki… az ilyet messzire el kell kerülni.
2022. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hazudós. Szimplán nem tartozik rájuk.
2022. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne akarj olyannal összejönni, akivel nem tudsz őszinte lenni, a kapcsolat alapja a bizalom, nem a szembe szomszéddal fekszel egy ágyba, hanem akit állítólag szeretsz, ha valamelyik rákérdezne hogy a lányokat is szereted e, nemet mondanàl, akkor csak hazudnàl.
2022. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk sosem voltam még szerelmes, az az igazság.😅
2022. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mert csak a testednek èlsz, ellenben nem szerelmesnek kell lenni, mert az elbutít és megvakít, hanem szeretettel telinek kell lenni, ha lehet.
2022. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Inkább sztoicizmus jellemez. Ilyeneknek sosem tudtam átadni magam… Kevesebb igényem van ezekre, sajnos. Viszont legalább a testi vágyakat is féken tudom tartani.
2022. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A materializmus depravált lelkiséget eredményez.
2022. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!