Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mit jelent, ha egy aranyos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy aranyos, szelíd, visszafogott lány (23) egyedül velem mindig viccből keménykedik és próbál ledominálni ilyen szexuális jellegű dolgokban?

Figyelt kérdés
Először elég sértő volt de később hozzászoktam, az már biztos hogy így mutatja ki a szeretetét, de annyira furcsa mert 5 évvel idősebb vagyok nála, magasabb is, egyértelműen fölényben vagyok hozzá képest minden téren. Tudat alatt nem tarthat elég férfiasnak? Egyébként barátok vagyunk, minimális vonzalommal ami talán előtérbe jönne ha kicsit mások lennének a körülmények.

2022. febr. 11. 18:47
 1/2 NTBS ***** válasza:
Sok mindent jelenthet. Te vagy az ismerősei közül a legbékésebb és meg meri tenni. Lehet csak a poén kedvéért teszi. Az is előfordulhat, hogy szeretne valamit. Én négyszemközt megkérdezném tőle miért van így. És neked is ezt javaslom.
2022. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

jajj de aranyos :)

azt vettem észre a fiatal lányok nagy része így fejezi ki a vonzalmát, ha máshogy nem teheti mert nem vagytok olyan viszonyban. én is ilyen vagyok.:D részemről ez egy játékos provokáció, ilyenkor mindig visszavágást szeretnék.. szó sincs arról, hogy a másikat nem tekinteném elég férfiasnak. sőt, ha nem tekintek valakit annak azzal nem is csinálom.:) szerintem kicsit azért ott lehet benne valóban a vonzódás amit te is említettél, és hiányzik neki, hogy "helyre tedd" akár szócsatában, akár máshogy, amiben épp "ledominál" :D nálam legalábbis ez szokott lenni a hátsó szándék.

21/l

2022. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!