Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjek el nagyobb erekciót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjek el nagyobb erekciót?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék durvább erekciót elérni? Mostanában nem vagyok annyira kő kemény, mint szoktam, és rettentően zavar. Tudtok valami tippet? Mit lehetne, enni, inni, bevenni, ami esetleg nem gyógyszer, de segít?
2022. febr. 11. 17:39
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
Vagy csak tornàztasd a medencefenéki izmaidat.
2022. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vérkeringés fokozása is jó ötlet pl hideg-meleg váltózuhannyal, vagy egy kávéval. Esetleg megcsinálhatsz 15 fekvőt, 15 felülést, az is kicsit felviszi a pulzusod, és jobban fel fog állni. Ha minden nap recskázol, akkor hagyj ki pár napot, és az is segíthet
2022. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Heti3x edzés jó kis edzés(nem gyúrás) valamint rendszeres szex és nem lesz ilyen problémád. Ja és a túlsúly sincs jó hatással ám a cerkár.
2022. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cerkára
2022. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
Próbálj meg életmódot váltani. Tornázz többet, próbáld ki a férfiaknak való intim erősítő gyakorlatokat. Ha nem javul viszont, irány a doktor, mert akár szervi probléma is lehet.
2022. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3as beton vas +szigetelő szalag, ki kell karózni mint a szőlőt 🍇
2022. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os! Értem.
2022. febr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer jartam egy vegan sraccal, hihetetlen volt, azota mindenkit felkemenynek erzek.

Nem azt mondom, hogy legyel vegan, de elvileg ha az akcio elott pl egy nappal nem eszel hust mar az is segit.

2022. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!