Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, az olyan klasszikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az olyan klasszikus szexpózoknak, mint a misszionárius, kutya vagy a lovagló mi a legnagyobb előnye és a legnagyobb hátránya számotokra?

Figyelt kérdés
Melyiket miért szeretitek, illetve melyikkel milyen problémáitok szoktak lenni?

2022. febr. 10. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Kutya - mélyre megy a pènisz, vadabb, állatiasabb. Én szeretem, mert keményen is lehet csinálni.

Misszionárius - tipik romantikus póz, mikor kvázi ölelkezés közben szexeltek. Én ezt csak az elején szoktam, meg, ha lassítani akarok.

Lovagló - tetszik, mert olyankor én diktálom a tempót, és ha akarom, az őrületbe is kergethetem vele a partnerem. A hátránya, hogy kicsit fárasztó, de előszeretettel alkalmazom. :'D

2022. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Nőként mondom, hogy soha az életben nem sikerült elélveznem kutyapózban, nem tudom más nőnek hogy sikerül.

Lehet mert nem tudom irányítani annyira a mozdulatokat, vagy nem azok a pontok érintődnek és nem úgy, ahogy nekem jó. Tényleg, nem tudom, az én esetemben a férfinak jó

45 nő

2022. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

2, az én nem CSAK misszionárius pózban élvezett el életében.


Bármilyen más pózt próbálunk, soha másikban nem élvez el.

2022. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!