Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek is csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek is csak a pasik hisztiznek a gumi miatt?

Figyelt kérdés
Ti nők gumiban is ugyanazt érzitek.
2022. febr. 10. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem ugyanazt érezzük. De akkor is fel kell húzni, különben nincs dugás.
2022. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

dehogyis ugyanazt érzik, a csajoknak sem ugyanaz

nekem volt nő partnerem aki kifejezetten utálta a gumit

2022. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Cpt_Obviously ***** válasza:
44%
Hát, feleségemet jobban zavarja mint engem.
2022. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Próbáld ki női gumival, és még jobban fog zavarni.
2022. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Én nem szeretem a gumit. Lelohaszt. Szerencsére eddigi barátnőkkel nem kellett használnunk. Valahogy mindig olyan nőket fogok ki, akik szintén érezni akarják a nyers falloszt magukban. 🙂
2022. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem ugyanazt érezzük, de muszáj. Nem fogok rizikózni senkivel sem. Ha nem hajlandó gumit húzni semmi gond de akkor szex se lesz.
2022. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nincs számottevő különbség. Évekig szexeltem ovszerrel, utána évekig nélküle, most megint ovszerrel. Egyik se volt sokkal különb élmény mint a másik. De ha valakinek derogál felhúzni azzal nem lesz szex.
2022. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Nekem teljesen ugyanolyan érzés gumival mint nélküle.


Én abszolút megértem ha egy pasi BÁRMILYEN okból nem akar gumit húzni. Természetesen nem kötelező neki, és tisztelem ha valaki kiáll az elvei mellett, meg akkor is ha ez azt jelenti hogy nincs szex. Ilyenkor nem hisztizek, elfogadom hogy nem lesz szex, és hazamegyek. Én gumi nélkül soha nem szexelek, és ezt előre meg is szoktam mondani, valamint tartok magamnál legalább két gumit.

2022. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Kapaszkodjatok meg, de eddig nekem eddig csak nők mondták azt, hogy "mi lenne ha most gumi nélkül...?"
2022. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 11:434


""mi lenne ha most gumi nélkül...?""


ilyet nők nem mondanak,bármit elkaphatnak tőlled.

2022. febr. 10. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!