Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hanyagoljam a tanárt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyagoljam a tanárt?

Figyelt kérdés

Van egy tanár akivel szívesen lefeküdnék. Emiatt elkezdtem tudtára adni, hogy bejön. Na és szerintem elkezdte sejteni valamint már biztos vagyok benne, hogy tudja mivel amikor direkt szemeznék vele akkor elsőnek felveszi a szemkontaktus de utána vagy én veszem el gyorsan vagy

ő. Mikor meglát (esküszöm szerintem már menekül tőlem) néz nagyon rövid ideig majd gyorsan vagy a padlót nézi vagy nagyon gyorsan elmegy. Egyik barátnőm a múltkor elköszönt tőle, úgy hogy én is ott voltam. Rám néz és elmegy köszönés nélkül. Na most ebből az jön le, hogy nem akar semmit. De hogyan adhatnám jobban a tudtára, hogy lefeküdnék vele ha a szemezésre meg ha köszön neki az ember sem igazán nyitott. Oke gondoltam arra, hogy mivel nem tanít engem ezért barátságtalanabb azokkal akik nem a diákjai, dehát ennyire (?)


2022. febr. 8. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyertelmuve tette ezzel, hogy a szemkontaktust/koszonest is elkeruli, hogy nem akar semmit. :/
2022. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Jaj, hagyjad. Full kellemetlen lehet neki a napi 10. diák, akire ha egy kicsit kedvesebben néz vissza, megy a sutyorgás, hogy mi van kettejük között, meg féltheti az állását...
2022. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mar tudja, de nem érdekli
2022. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szálj már le szegényről... Vagy észre se vesz, vagy rohadt kellemetlen lehet neki, hogy valami kiscsaj rá veri a nyálát.
2022. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Roppant gáz nő vagy.
2022. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem veszed észre magad, hogy tolakodó vagy? Neked hogy esne, ha folyton utánad kajtatna valaki, akitől semmit se akarsz?
2022. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Teljes agyhalál
2022. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

6:


Meg tudod. Nem is tudhatja az oktató sem, hogy mit csináljon. Mióta megint él a duplagondol, simán lehet, hogy valami pszichopata felnyomja hamisan, hogy ki akart kezdeni vele, aztán eltilthatják egy életre a foglalkozásától. Nem játék...

2022. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok kedvesem!Te vagy idén az x- ik a sorban.

Légyszives tépj egy sorszámot.

2022. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

___FÉL A RETORZIÓTÓL, FÉL HOGY CSAPDÁBA EJTED !

___ÉRted ????

___Honnan tudja, hogy nem akarod cső behúzni ?

___FÉRFI vagy NŐ a tanárod ?

2022. febr. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!