Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért szeretik ennyire az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szeretik ennyire az srácok az autós szexet ?

Figyelt kérdés
Nekem nem igen volt még olyan palim aki ne akarta volna autóban csinálni. Nincs vele bajom de azért nem a legkényelmesebb azért
2022. febr. 7. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem túl kényelmes. De azért egyszer ki kellett próbálni. (F)
2022. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
30+-os férfiként, aki már több, mint a fél életét "bulizással" töltötte, azt kell mondjam, hogy szerintem inkább csak egyszerűen kanosak állandóan, ezért szinte mindig jön az a rész, mikor az autóban akarnak. Persze lehet, hogy csak én gondolom így, soha nem izgatott fel az, hogy autóban akarjam csinálni. Már csak azért sem jutna ilyen eszembe, mert számomra a szex 1óra után kezdődik, a tágas házban is úgy van vége a dolgoknak, hogy utána úgy kell összerakni, egy autóban nem igen tudom elképzelni magam, az az igazság.
2022. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor dugtunk kocsiban, amikor nem volt sehol máshol hely.
2022. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
2 ettől nem kapsz több privátot
2022. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb szukseges rossz masra nem jo csak ha nem lehet mashol
2022. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

4


Nem is szeretnék egyet sem kapni, köszi. Elárulok a titkot, amit nehezen tudnak elképzelni a fél másodperces kis pöcsök, de még azoknak a nőknek sem számolok be erről sokkal előre, akiket szeretnék az ágyamban tudni. De eleve nincs szükségem arra, hogy itt akarjak csajozni, arra meg főleg nincs szükségem, hogy energiát kelljen fordítanom arra, hogy anonim oldalakon kiszűrjem a homikat, meg az ork kinézetü csajokat.


Azért aranyos, hogy szinte mindig van egy ilyen nyomorék, aki nem képes, csak a saját szar világát vetíteni a másikra.

2022. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Nálam a kocsiban dugás kizart. Agyvérzést is kapnék ha foltos lenne a kárpit.
2022. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Megvan néha a varázsa ha nem a 4 fal között történik, s bár az autó elég kényelmetlen tud lenni de ha úgy alakul hát ott is jó. Ettől még a többség azért akar autós kalandot mert máshol nem tudja megoldani.
2022. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen "haló hallod hallod tessso" hacsó típusú pasik két központi témája az autó és a szex. Ha ezt a kettőt össze lehet vonni, az maga a mennyország a számukra.


(szerintem k.szott kényelmetlen)

2022. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
macsó*
2022. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!