Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Most komolyan. Melyiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Most komolyan. Melyiket dugnátok inkább?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy lakatlan szigetre tévedtek, ahol két sógornőtökkel kellene együtt élned hosszú éveig.

Mindkettő jó csaj. Szóval alapból tetszik mindkettő.

Viszont egyet választhatsz.


A barátnőd lánytesója nagyon hasonlít barátnődhöz, nagyobb szép cicikkel rendelkezik, de kevesbé van jó alakja. Magasabb testfelépítés, szinte akkora mint te.


A fiútesód barátnője törékeny alacsony, kicsi cicije van, teljesen a barátnőd ellentéte de szép lány, jó feneke van és formás alakja.


Tudom, hogy alapvetően egyiket se kéne megdugni, de minden erkölcsi dolgot félretéve, melyikhez húzna a farkad inkább?



2022. febr. 5. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Barátnőm lánytesója
Fiútesóm barátnője
Attól függ melyiket kedvelem jobban
51 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettőt megraknám
2022. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Bármelyik csak pina legyen!
2022. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Első
2022. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Elsőt.

Alapból nem mennék a tesóm nőjére.

2022. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Én a vékonyat dugnám mert ha lakatlan szigeten vagyunk akkor a vaskos lányból több húst lehetne kinyerni. És mivel az életösztön erősebb mint a párzási ösztön, így jó eséllyel a dagadtabbat tartósítom és a másikkal szexelek. Ki tudja meddig maradunk ott... 🤷‍♂️
2022. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
Mivel alapból a kicsi melleket szeretem, a "közepes" nekem már sokszor nem is tetszik, ezért nyilván a másodikra szavazok. Ha még az alakja is jobb, hát persze! :D Sőt, én az alacsony lányokat szeretem, szóval triplán B verzió
2022. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

6-os vagyok


A dolgok morális részét leszarom. Gondolatkisérlet van, fogalmam sincs, hogy egyébként képes lennék-e ilyen fiútesó barátnője megdugása történetre, szerintem nem lenne szivem hozzá, de egy lakatlan sziget furcsa dolgokra volna képes asszem.

2022. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

A kannibálok elkapják az apácát.

-Válassz megeszünk vagy lesz egy kis ungabunga.

-Inkább egyetek meg.

-Jó de előtte lesz egy kis ungabunga.

2022. febr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Alapesetben az embereket taszítja a testvérük szexpartnere, tehát kizárásos alapon a barátnő tesoja. Viszont számára, én lennék a testvére szexpartnere, ezért nem vonzodna hozzám. Tehát ebből nem lenne semmise.
2022. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

egy lakatlan szigeten nem a szex lenne a legfontosabb számomra, hanem a túlélés

és hogyan lehet lakatlan szigetre tévedni? :D:D:D:D

2022. febr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!