Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáj a szex, plusz egyéb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a szex, plusz egyéb kellemetlenségek. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Eddig heti 3-4 szex volt, jól működött. Nekem sajnos lett egy gombás fertőzésem (ez nem nemi úton terjedő betegség), mindketten kikezeltettük magunkat gyógyszerrel. Akkor két hét kimaradt szex nélkül. Na azóta nekem fáj a szex. Nem csak az elején, végig. Próbáltuk azt, hogy nem hagytuk abba, hátha közben elmúlik, de nem, még kellő előjátékkal sem. De ami még rosszabb, hogy pisilnem is kell közben. Pedig elmegyek előtte wcre. Ha 5-10 perc múlva teszi be, akkor is jön az inger és én onnantól nem tudom folytatni. És jön is pisi, ha elmegyek wcre. Meg ha orgazmusom van oráltól, akkor nem viccelek, kb 4x elmegyek egy óra alatt pisilni. Eddig ilyen nem volt. De lehet én is rástresszelek...


Mi lehet a megoldás?


2022. febr. 5. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem van még egy jó kis húgyúti fertőzésed is, én visszamennék az orvoshoz. Nekem akkor szokott még fájni, ha nincs rendesen kikezelve a gombás fertőzés, akkor nagyon érzékeny ott minden. Szerencsére csak a terhesség idején jött mindig elő, olyankor fogékonyabb rá az ember.
2022. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!