Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orosz/szláv nők mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orosz/szláv nők mitől olyan szépek?

Figyelt kérdés
Sokkal szebbek mint a magyar, nyugat-európai nők: lásd Palvin Barbi, Mihalik Enikő, ők is szláv eredetűek.

2022. febr. 3. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

9-es hagyd, Meta kb 100-ból 90 kérdésnél válaszolgat, és rendszeresen trollkodik, kötekedik. Nem is túl népszerűek a hozzászólásai :D

Nem kell etetni a trollokat, felesleges.

2022. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

Most kivételesen nem trollkodtam, csak a biológiai diverzitás alapján sokféle orosz nőtípus lehet és megkértem, hogy pontosítsa, ha lehet. Nézd meg a magyarokat is; van konkrét magyar nőtípus? Nincsen. Vagy ha mondasz is, ott lesz az ellentéte - a cigányostól a ruszin keverékig.


Szerintem abszolút nem trollkodás egy olyan kérdés alatt megkérni, hogy pontosítson, ahol az ország egyik fele Európában, a másik pedig Ázsia másik csücskében van.🤦‍♀️🤦‍♀️

2022. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

#12: de igen. Trollkodtál. És most megpróbálod megmagyarázni, de nem sikerült. A kérdés egyrészt nem beszélt "nőtípusról". Amikor az a kérdés, a magyar lányok szépek-e, nem típusról, hanem Magyarországon élő magyar lányokról szól, általánosságban. Vannak szép magyar (nemzetiségű) lányok? Vannak. Sok? Sok. Mind egyforma? Nem. Sok szép szőke és sok szép fekete is van, ahogy sok szép kék meg sok szép barna szemű is.

Továbbá ideillik még az a megjegyzés is, hogy a kérdés egy általános, a gyakorikerdesek.hu oldalon feltett kérdés, mert a kérdező ezen morfondírozott, gondolta, bedobja a gondolatmenetet a közösbe,

Azaz nem egy akadémiai székfoglaló címe, és nem is egy doktori disszertáció témája. Utóbbi esetekben jogos lenne a visszakérdezésed, előbbiben kötekedés.

2022. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

Ahhh, nem trollkodtam. Ezek szerint szimplán többet láttam a kérdésbe, mint ami.


Hiszen pl mindketten oroszok itt:


[link]


[link]


Szerintem mindkettő szép, de kíváncsi voltam, melyikre gondolhat. Nem kell rögtön felnyársalni, ha valaki kérdez.🤷‍♀️🤷‍♀️

2022. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14, az első képen egy tádzsik származású csaj van. Nyilván amikor kifejezetten "orosz/szláv" nőkről szól a kérdés, akkor nem a tádzsik, nyenyec, kínai, kongói, polinéz stb. származású oroszokra kíváncsi a kérdező, hanem a tipikus, orosz (ukrán, fehérorosz stb.) nemzetiségű oroszokra.
2022. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Félvér a csaj.
2022. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt egy kép a szüleiről. Egy normál muszlim tádzsik családba született Dushanbében. Nem félvér. De még ha félvér is lenne, a kérdés egyértelműen nem a félvérekre, hanem kifejezetten az "orosz/szláv" nőkre vonatkozott. Ez a kérdés témája baszki. Ne okoskodj már hülyeségeket.

2022. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!