Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem szexelünk annyit, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szexelünk annyit, ez normális ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal, korábban minden nap szeretkeztünk, volt, hogy napi többször is. Az elmúlt két hónapban ez megváltozott, heti 2x szokott lenni valami. Én igényelném többször is, eleinte próbálkoztam, de mivel láthatóan nem szeretné, inkább hagytam. Ezt egyébként azért sem értem, mert ilyenkor általában lesz merevedése is, de aludni akar.

Ez normális? Vagy lehet valami gond?


2022. febr. 3. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Történt valami aminek hatására csökkent a szex mennyisége?

Eltávolodtatok egymástól?

Magánéletében gondjai vannak, stresszel?


Ezt csak ő tudhatja. Egyébként a heti 2 szexet nem mondanám annyira kevésnek. Nyilván egyik kapcsolatban sincs annyi szex végig mint az első pár hónapban.

2022. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 Párom is volt olyan fáradt, hogy még ahhoz se volt ereje, hogy én őt kielégítsem. Heti 6x 12 óra fizikai munka plusz napi 3 óra vezetés mellett nem csoda, hogy ez volt. Ilyenkor az jött be nálunk, hogy kapott egy forró fürdőt, masszázst és hamarabb rá lehetett őt venni a szexre.
2022. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el előtte, vele szemben masztizni. Ha erre nem ugrik bármikor, akkor ott baj van.
2022. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, ha szeretnéd, rendelkezésedre bocsátom a szerszámomat. Szolgáld ki magad! ☺️

F

2022. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális.
2022. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!