Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kérdezget meg mond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezget meg mond nekem ilyeneket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akinek párkapcsolata van de mégis néha egész furcsa dolgokról beszél nekem. Például mikor új lakásom lett és mondtam hogy van egy nagyon rendes szomszédom, férfi, akkor mondta hogy "és áthívod esténként magadhoz?😛😏" meg egyszer a telefonján nézett egy önkielégítős videót, aztán megkérdezte hogy én is szoktam ilyesmit csinálni. Mellette mindig kérdezgeti hogy milyen pasik jönnek be nekem. Meg volt már arra is példa mikor eljött hozzám, megkérdezte hogy miért csukom be az ajtót folyamatosan talán csinálok bent valami izgit?😏😏

De olyan is volt hogy megkérdezte hogy ha kettesben lennénk akkor mit csinálnék vele.

Igaz hogy van barátnője de mégis ilyeneket mond. Ennek mi lehet az oka? Férfiak, mikor mondtok ilyeneket?



2022. febr. 3. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a barátnője mellett akkar egy d@ást, de nagy valószínűséggel mást nem akar tőled. Szóval, ha lóvat adnál alá, akkor lefektetne, de komolyabb nem történne utána. Ha komolyan érdekelnéd, akkor kis udvarlást vinne a dologban és nem ilyen udvariatlan megjegyzésekkel bombázna. Ezek csak azt jelzik, hogy tőled csak egyet akar és nem többet.
2022. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amikor mondtam neki hogy a barátom helyes meg ilyesmik akkor mondta hogy ő is lenne olyan
2022. febr. 3. 09:21
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelmű hogy szexelni szeretne veled csak konkrétan nem meri mondani
2022. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

A kis mohónak nem elég egy csaj... :,D

(Inkább az ezzel a baj, hogy az ilyen fiúcskák miatt bízik egyre kevesebb nő a férfiakban...)

2022. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen régi, és milyen szintű a barátságotok? Lehet, hogy mindig is bejöttél neki, lehet, hogy szerelmes is beléd, és a barátnője is csak "jobb híján" van neki, de mivel te nem adtál neki soha, semmi jelet, és csak barátként tekintettél rá, ő nem mert komolyabban lépni feléd. De lehet, hogy semmi ilyesmi nincs, csak pl. annyira régi, vagy jó a baráti viszonyotok, és annyira "komfortosan" érzi magát veled, hogy simán nyomja neked ezt a célozgatós, vagy kétértelmű, "pasis humort"... Persze az sincs kizárva, hogy csak úgy "baráti extraként" szívesen lefektetne néha. Ezeket -mint barát- igazából neked kéne jobban tudni, vagy legalábbis vele kéne megbeszélned!
2022. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonymousreview60 ***** válasza:

Azért, mert ki akarja tapogatni, hogy dugnál-e vele.

Nem akar többet, mint csak szexet veled. Legalábbis addig, amíg a barátnőjével a többi dolog oké.

Határozatlan, nem kérdezi meg egyenesen, mert nem elég bátor. Vagy éppen ellenkezőleg, rafkós, ha kvázi te mondod ki, hogy kúrsz vele, akkor tudja, hogy több mindent engedhet meg veled szemben, mint ha csak ő kérdezte volna a dolgot.

Tegyél belátásod szerint, de kapcsolatra, ami működik is, ne számíts vele.

2022. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5. válaszolónak

Igen, eleinte ő közeledett felém, éreztem hogy többet szeretne, viszont akkor is kapcsolatban voltam, emiatt nem adtam neki kétértelmű jeleket, utána jött össze a barátnőjével

2022. febr. 3. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Még akar kapni... ennyire egyszerű!!
2022. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dzsoki ***** válasza:
100%
Ahogy a 8-as írta. Szexelni akarna veled.
2022. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!