Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők hogyan írnátok le az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hogyan írnátok le az ideális pasit számotokra [csak a külsőt] tekintve: szín, hosszúság, nagyság, magasság, súly, testrész, szerv bármi egyéb paraméter tekintetében ? Tehát minden mást mellőzve még a ruhát is az sincs. A kérdés elméleti!

Figyelt kérdés

Testi paramétereket akár pontosan/számszerűsítve is meg lehet mondani, ha létezik neked ilyen.


"Kereken" válaszkoszolókat zöld pipával fogom jutalmazni. :)



2022. febr. 1. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Nőként a külső a legfontosabb nekem egy férfiban.
Nőként a belső a legfontosabb nekem egy férfiban.
18 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Barna vagy fekete haj, barna vagy zöld szem, 175-190 cm magas, alkatra átlagos vagy izmos, nem túl szőrös, szép kéz.
2022. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Feher ember, barna vagy fekete haj, 170-190 cm, vekony vagy atlagos testalkat
2022. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon nevetek a kettesen, hogy kiemelte: “fehér ember”.😂


/Mintha valami specifikus testrészre kérdezne a kérdező amúgy.😅 Plusz miért tetted szavazásra a külső/belső dolgot, ha csak az egyikről kérdezel? Na mindegy./


170-175 magas, kerek arcú, szőke/világosbarna hajú, szép nagy barna szemekkel és hosszú szempillákkal. Az arcon anyajegyekkel. Skinny/skinny fat/izmosabb skinny fat testalkat.😂

2022. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A szavazásnak igazából nézettségi okai vannak az eredmény egy pillanatig sem volt kétséges számomra. :)
2022. febr. 1. 21:05
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

#3-nak

Miért ne? Ott volt a kérdésben is: SZÍN :D

Bőrszín is fontos. Gondoltam ezt is beleírom.

2022. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

#5:


Végülis korrekt, valóban. Csak nagyon humoros, hogy ez kiemelésre szorul. Bár Ózdon mondjuk.😅

2022. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A pénisz az nem számít ezek szerint mint külső paraméter ... [?]

Pedig úgy tudom csajok között sokszor szóba kerül amikor pasizás a téma.

Vagy tévesen tudom. [?]

2022. febr. 1. 21:23
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem maga a pénisz az elsődleges, hanem az hogy ügyesen használja, ki tudjon elégíteni, ne legyen önző, figyeljen oda rám és legyen odaadó, passzoljunk a szexben.
2022. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Hmm hát nekem a fehér vagy kreol bőrű pasik tetszenek a leginkább. Talán inkább a kreol az ideál (pl olasz görög). 190cm magas, sötétbarna haj és szem, masszívabb alkat (súlyra mondjuk 90-100kg körül, de annyira nem vágom mennyi az annyi), izmos kéz. Szeretem a szőrt arcon meg mindenhol:D a farka legyen mondjuk 16cm, fitymás (ha már ez is kérdés volt mostanság az oldalon xd).

Na ha egy ilyen pasival lenne lehetőségem kapcsolatra, megtennék neki bármit bármikor bárhol:D

Persze a szavazás alapján hozzátenném, hogy a belső tényleg fontosabb. Nem csak egy bizonyos külsejű pasival vagyok hajlandó ismerkedni. Sőt ami azt illeti ritka külsőre az olyan pasi, aki az ideálom lenne, de még ritkább az, aki személyiségben az ideálom. Sajnos. Persze az lenne a legjobb, ha mind2 téren megfelelne, de ez max valami tündérmesében lehetne🥲

2022. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%

“Pedig úgy tudom csajok között sokszor szóba kerül amikor pasizás a téma.“


Értelmiségi körökben nem, Valóvilágban lehet.

2022. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!