Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan főleg pasi lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan főleg pasi lehet, aki használ a lakásán rejtett kamerát?

Figyelt kérdés

Már nagyon olcsón nagyon jó minőségű és apró kamerákat lehet venni.

Szerintetek sok pasi felveheti az alkalmi szexeket, illetve hasonló dolgokat?



#szex #Hiddencam
2022. febr. 1. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenen már én is gondolkodtam. Gyakran előfordul, hogy itt alszanak barátaink(párok)

Van egy két csaj,aki kifejezetten izgat. Jó lenne megnézni őket meztelenül. Ha épp megjön a páromnak, akkor ilyesmire masztizni.

Vissza soha nem élnék a videókkal.

Viszont párom nem örülne neki, ha megtudná.

Nem tudom h mennyire lehetne előtte is titokban tartani...

2022. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én annak idején telefonnal felvettem, de szar volt a minőség, több mint 10 éve volt.
2022. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10

A Fing pl ilyen.

Tényleg ez a neve, van fing.com is.

2022. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokat elmond az emberiségről, hogy a nagy technológiai fejlődés eszközeit milyen aljas dolgokra tudják használni.
2022. febr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#13

Köszi a választ. Letöltöttem a programot(angol nyelvű), de csak a wifin lévő eszközöket tudom megnézni, az adatforgalmat nem. Hol lehet megnézni?

2022. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy ez pont az, a program amit valaki említett, se azt, hogy adatforgalmat mutat (azt inkább a router tudhatja amúgy is).

Ez csak az alhálózaton lévő IPket mutatja meg, és MAC alapján megtippeli, hogy mik lehetnek az eszközök.

2022. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Értem, de valamiért így sem mutat minden csatlakozott ezközt.
2022. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!