Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egyéjszakásra kit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egyéjszakásra kit választanál?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 13:33
A kérdező szavazást indított:
20 éves jó megjelenésű férfi kis szexkultúrával
40 éves jó megjelenésű férfi magas szexkultúrával
mindegy csak jól dugjon meg
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Legyen fiatal és egyszerű lélek. Alkalmihoz ők a legjobbak. Nem akadémiai témákról akarok társalogni olyankor.
2022. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Amelyik jobban néz ki
2022. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
20 évesnek is lehet magasfokú szexuális kultúrája.
2022. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# Igen ez igaz, de többnyire a mai huszonévesekre ez kevésbé igaz.
2022. febr. 1. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
20 évesnek is lehet magasfokú szexuális kultúrája? Akárcsak egy friss jogsisnak magasfokú vezetési tapasztalata, ugye?
2022. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy 20-on évesnek is magas szexuális kultúrája - ahogy egy 40-esnek is borzalmas. Nem a csajok és nem az évek számától függ hanem az illető személyiségétől.
2022. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 40 évesen több szex van mögötte de mindegyiknél csak magával törődött és lehet hogy a 20 évesnek csak egy barátnője volt de vele kitapasztalt mindent.
2022. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy milyen a szexuális kultúrám, de általában, akivel vagyok, nagyon figyelek rá. Szeretgetem, és örömet akarok neki okozni. Általában ilyen vagyok, nem tudom honnan tanultam, és nem állítom, hogy milyen jó vagyok, de hálásak is szoktak lenni. Volt olyan partnerem külön megköszönte az éjszakát. Persze, volt már olyan, amikor nem voltam motivált, és nem sikerült, és olyan is, hogy a farkam őszintén kiszállt a játékból félúton. Nekem kellett eszkuzálnom magam helyette. :D
2022. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Balázs_perceket.
2022. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetőségem lenne, inkább egy 40-es férfit. Bár nincs tapasztalatom, soha nem volt egyéjszakás kalandom.
2022. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!