Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Öltözőben, zuhanyzóban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öltözőben, zuhanyzóban, szaunában mennyire nézik meg egymás nemiszervét heteró férfiak és nők?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Kultúrált helyen semennyire.
2022. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
A hetero nők és férfiak egymásnak eléggé megnézik.
2022. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan akkor megnézem
2022. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én hetero férfi vagyok. Nem nézegettem más férfi farkát soha, mert nem érdekel, hetero férfi vagyok. Az sem tűnt fel hogy engem lestek volna, bár megmondom őszintén inkább a tisztálkodásra figyeltem.
2022. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én senkit nem nézeget, nem másokkal foglalkozok plusz illetlen is. Nem fogok lesütött szemmel bújkálni, de nem érdekel mások teste (pedig van egy minimális hangyafsznyi bi hajlamom is)
2022. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden esetben megnézik.
2022. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenki megnézi egymásét! Ellenkező neműek azért mert hát izgató, azonos neműek meg az összehasonlítás miatt. Meg ez olyan dolog, hogy "titkos", amire ugye mindenki kíváncsi. Ettől nem lesz még valaki meleg. Főleg a férfiak mérik fel a vetélytársakat.
2022. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megnézem, nem nagyon, csak odapillantok, meg ami látszik amúgy is. Ja, és sok férfi, főleg akinek van mit mutatni, direkt úgy törölközik meg mosakodik percekig, hogy mindenki jól lássa, hogy neki van mit mutatni.
2022. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Szerintem ezt csak a komplexusod mondatja veled. Mások csak normálisan fürödnek meg öltözködnek, le se fossák melyik pali mit gondol a faszukról. Csak te hiszed azt, hogy 'na rohadjon meg direkt mutogatja, hogy mekkora van neki':D
2022. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem nézem, olyat sem vettem észre, hogy más nézne engem.
2022. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!