Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, 14 cm hosszú és 12 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, 14 cm hosszú és 12 cm kerületű pénisz elég nektek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 00:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, pont jó
Nem, túl kicsi
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2022. jan. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A szellemi képességed nem elég ha még csak a pötsméregetésnél tartasz fejben.
2022. jan. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Dehogynem van fogalmad. Ugyanazokat a válaszokat fogod kapni, mint az összes többi farokméregetős poszt alatt. Nők ki tudnak nyomni egy 3 kilós élőlényt ott, ahova te a 15 centid berakod. Ha jól csinálod a dolgod, akkor a 13 centivel is szerelmesre rakod, ha béna vagy, a 25 centis se lesz elég, hogy megtartsd. Miért ennyire insecure mindenki a farokméretével kapcsolatban? Van két kezed, szád, és nyelved, ha már a lomposban nem hiszel, vagy tévedek? Ezen a hülyeségen stresszelni. Elképesztő.


23 f voltam, 14 centivel

2022. jan. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon kicsi
2022. jan. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem pont ekkora van.
2022. jan. 28. 06:06
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem elég. Plusz buta vagy mint a tök.
2022. jan. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Ennél kicsit talán nagyobb az ideális de ezzel is bőven ki tudsz elégíteni egy nőt ha ügyes vagy és nem erre alapozod az önbizalmad. Nekem 12 cm mégis minden alkalommal elmegy barátnőm, ha nem a farkamtól hát utána az ujjamtól.
2022. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!