Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha két ember között elmúlt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember között elmúlt a vonzalom azt meg fell lehet valahogy idézni ??

Figyelt kérdés

Rég óta foglalkoztat a kérdés és képtelen vagyok kiírni magamból ezt.

Na szóval volt egy nő az életemben.Ki szerettünk egymásból és külön költöztünk.Viszont ott van a fiam és a lányom az anyjánál így adott,hogy mennem kell és velük kell lennem!

Na de a helyzet az az hogy nagyon elkezdett érdekelni az ex párom újra és még finoman szóval is megbolondulok érte!

Kívánom öt a közelségét a testét az illatát a vágy bennem van iránta ha akkarom ha nem!


Az ő részéről az a helyzet hogy laposnak és unalmas tart. Egyáltalán fel sem vesz engem mint férfit és nem hat rá a közelségém se.

Szimplán hidegen hagyom! És ráadásként másba szerelmes akivel nincs együtt se már vagy 4-5honapja!


Röviden!

Ezen szeretnék változtatni (kerül amibe kerül)azt szeretném ha még egyszer utoljára le feküdhetnénk és az enyém lehetne.

Lehetséges hogy kissé önző és furcsa ez az egész sztori de mint említettem megőrít a közelsége engem amiről nem tehetek férfiként ! Total idióta vagyok de tanácsot szeretnek ki volt már ilyen helyzetben és mit tenne egy igazi férfi ??


2022. jan. 27. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nulla esély van erre.

Azt ajánlom hogy koncentralj más nőkre inkább.

Én elváltam.Pontosan tudom hogy milyen amikor már semmi érzelem nincs.

Szval ha utánnam dobná a volt nejemet valaki,akkor se kellene!!Beszélünk neha,de csak a gyerekeink miatt.Mostmár azt sem,mert nem kiskorúak.Nincs harag,de nincs kesztetés sem,hogy keressük egymást.

Ebből remélem megérted,hogy neki te totál közömbös vagy.

Előre kell nézni nem visszafelé!

2022. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: örülj neki, hogy szabad vagy, mint a madár. azzal hogy sikerült "jól válnod" (nem rokkantál bele anyagilag, meg nem lettél alkesz), az egy iszonyat nagy eredmény. nem kötelező új feleséget találnod, nem ez a módja. akiket ismerek és váltak, ott egy-két éven belül lett új szenyorita, aki fiatalabb és jobb mint az "előző".
2022. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen csakhogy nekem nem akadt azóta más szenyorita
2022. jan. 27. 19:16
 4/4 Mathus ***** válasza:
#3: 2-es vagyok. mi nem váltunk el, de külön szoba, meg 10 éve nuku szex. a közös vállalkozás és a gyerekek összetartják a házat. és már letettem mindenről, ronda is vagyok, öreg is vagyok. és jött egy harmincéves csaj a semmiből. meglátjuk mi lesz, de ez annyi, hogy nem tudod mi fog holnap történni. sok sikert, meg a legjobbakat.
2022. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!