Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi az eddigi legdurváb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az eddigi legdurvább, legundorítóbb szexuális élményetek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 06:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2%
Én pedig most megyek hányni :)
2022. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Komolyan nem értem ezekbe a szajba vizelos dolgokban mi a jó…oké, hogy egy lány sub, de ha fiú a szatokba akarna kakilni, abba is belemennetek?
2022. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

Ezek ezer százalék, hogy biszex férfiak, normális hetero férfi undorodik attól, hogy kinyalják a fenekét. Hát milyen undorító már, elképzelem és hányok, hát az egész póz is milyen már????!!!!

Uram isten....hogy?

Most komolyan felhuzza a két lábát a pali a nő meg odahajol....áh....vicc gyerekek, vicc....amelyik "férfi" azt mondja magára egy ilyen után, hogy hetero, ott verném szájba! Ilyen téren én is lehetek cegvezeto akár, vagy részvény tulajdonos a Mészáros bizniszben....

2022. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
Erőszak.
2022. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%

Megleptek a válaszok, de tetszik:D

Nekem ugye semmi se olyan nagyon undorító, amit csinálok, hosz ha az lenne, nem csinálnám. Viszont nyilván tudom, hogy másoknak mi számít undinak, szóval a válasz: szájba pisilés, kicsit le is nyeltem belőle és popsiból szájba (na ez már nekem is elég komfortzónán kívüli volt).

2022. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%

Külföldön, fetish partin voltam egyszer bukkake-girl. Egy emelvényen térdelve egy oszlophoz bilincseltek egy órára, és bárki rámverhette, voltak is szép számmal jelentkezők :D


Mindig is izgatott valamiért a látvány filmen is, jó volt egyszer kipróbálni, milyen belülről megtapasztalni :P


25N

2022. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
97%
#16 Nekem mondjuk nagy álmom egyszer egy ilyet kipróbálni, hogy kikötöznek és mindenki rám verheti. Bár úgy sem rossz, ha mindenki megsz*pathat.
2022. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyutt voltam egy fiuval es megkerte hogy kapjam be neki. Szerintem pisi utan nem szokta megtorolni mert annyira eros pisi szaga meg ize volt a farkanak hogy gusztustalan, raadasul voltak kosza szorszalak amik szo szerint a fogam koze szorultak. Altalaban elfogadom a "szeretett" ferfi gusztustalansagait, de itt volt az a pont mikor mondtam hogy bocsi de nem tudom befejezni... Barmikor eszembe jut elfog a hanyinger :S
2022. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!