Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Írtok durva megcsalásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok durva megcsalásos történeteket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Mindegyik megcsalás durva. Vagy te valami nem hétköznapi sztorira gondolsz?

Az én megcsalásom elég hétköznapi volt, de elmesélem.

Szilveszter volt és még fiatalok voltunk a legelső barátnőmmel. Neki volt már előttem kapcsolata. Még a 20-at sem töltöttük be. És haveromék csináltak egy házibulit ahova értelemszerűen elhívtam. De a barátnőm nemet mondott és arra hivatkozott, hogy szüleivel kell szilveszterezi. (még nem mutatott be a szüleinek és még fiatalok is voltunk, friss kapcsolat.)

Persze mondtam, hogy semmi gond. Én elmentem ebbe a bizonyos buliban és és kb 11 fele piáé vagy valami baromságér elkellet menni egy helyre. És az egyik szórakozóhely előtt láttam a barátnőmet egy pasi karjaiba és csókolóztak. És elméletileg az ex pasija volt. Nem mentem oda... Nagyon rosszul esett mert első barátnőm volt és komolyan gondoltam vele. Másnap elsején szakítottam vele. És az a legdurvább, hogy ezek szerint ki volt ez tervelve. De az is lehet, hogy volt pasija akart egy szilveszteri dugást.. Mindegy, nem nagy sztori de megrázó volt.

2022. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Akár
2022. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam a szituáció részese (az abban részt vevő egyik szereplőtől hallottam), a férj rajtakapta a feleséget egy többesen, a durva a feleség reakciója volt a kibontakozó kommunikációban: "nekem higgyél ne a szemednek" 😂
2022. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Egy haverom az asszony szülinapján az asszony barátnőjét szopatta a konyhábán úgy, hogy több vendég is volt, plussz a 2 gyerek, meg az asszony, aki rájuk nyitott.


Az asszony kérdse az volt, hogy ha én csinálnám ezt, mi lenne?


10/1 volt a válasz.


Erre az asszony:


Azt hittem, csak három volt.


Ott voltam, szóval tényleg így volt.

2022. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Egyik ismerősöm szülinapja volt, ment haza, gondolta az asszony meglepi valami jóval. Hát a volt férjével találta őket az ágyban, hónapokon keresztül csalta a nő a volt férjével szerencsétlent míg ő dolgozott.
2022. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Egy lány velem csalta a katona pasiját vagy 2 hónapig én meg nem tudtam közben a pasijáról, bár nem is volt egy komoly kapcsolat, de mikor épp kezdtem volna komolyabban venni, akkor derült ki nekem a barátnője által, hogy amúgy van neki a katona pasija...


Nekem se volt jó, de félig-meddig katona csaladból származom és így főleg rossz volt ebben tudtom nélkül, "szeretőként" részt venni, amíg a srác a laktanyán volt... 😕

2022. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!