Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ezt mondja akkor vonzódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja akkor vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Egy fiú haverom azt állította hogy nem vonzodik hozzám, nem tetszem neki. De mikor csókolóztunk utána azt mondta hogy ha nem lenne barátnője tuti hogy folytatná velem tovább is a smárolást. Akkor most csak behazudta hogy nem jövök be neki?

Egyébként arra is volt példa hogy egyszer vízilabdameccsről jöttem ki és nem volt rajtam a felső alatt melltartó, és láttam hogy nézte. 2 napra rá találkoztunk, kicsit dekoltáltabb felsőben voltam, akkor is le sem tudta a melleimről venni a szemeit és szóvá tettem neki hogy mit néz ennyire és azt válaszolta hogy látja most vettem fel melltartót



2022. jan. 23. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A csókolózós résznél nem esett le, hogy vonzódik hozzád?..
2022. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Te meg leállsz csokolozni olyannal aki kijelenti, hogy nem tetszel neki? NEKEM SEM TETSZEL!!!!
2022. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez fura.

Mert csók előtt azt mondta hogy a kiszemeltjéhez is vonzódik meg hozzám is és egyszerre 2 nő van képben.

Viszont egyszer észbe kapott hogy neki egy csaj kell és akkor kezdte azt mondani hogy hozzám nem vonzódik...tehát akkor ellentmond magának

2022. jan. 23. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Akármi az igazság én a helyedben nem kezdenék semmit egy ilyen pasival.


Megkap aztán hello. Jön a 3., 4., 5. lány.


Nekem is volt egyszer-kétszer ilyen pasival dolgom. Nyomult, megakart kapni, én persze többet akartam úgyhogy nem feküdtem le vele. Amint elkezdett beszélni "arról a másik lányról" ejtettem a dolgot.

2022. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nyíltan felvállalt barátnőjének akar, csak barátság extrákkal kapcsolatot akar tőled.
2022. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha a barátnőjét szereti velem miért kell extrákkal kapcsolat? Ha van neki rendes is?
2022. jan. 23. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már van hamburgered minek mellé sültkrumpli is?


Azthiszem erre szokták azt mondani hogy élvhajhász.

Jót tesz az egojának hogy két csajt is megkap. Esetleg egyiktől ezt, másiktól azt kapja.

2022. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!