Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek,lányok ,felizgat ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek,lányok ,felizgat ha a pasidat ingbe látod, esetleg öltönyben? Hogy érzed hogy sokkal jobban be indulsz és ez bejön neked? Te mit vettél fel neki cserébe?

Figyelt kérdés

Volt aki erre kérte a párját közületek,esetleg elmondta neki?

Hogy otthol öltözzön ki neki szex elött?

Vagy hasonlók.

Röviden le írnád?



#öltöny #Ing nyak kendő
2022. jan. 22. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Ez most....ilyen szürke dolog akar lenni?
2022. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mamuszban, otthonkában. A kezembe fakanál.
2022. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön egy ing lazábban viselve, nem kell öltöny, nyakkendő hozzá. Vagy egy lazább zakó egy egyszerű póló+farmer összeállításhoz is. Persze, elmondtam neki, és mindig megjegyzem, hogy milyen jól néz ki az adott ruhában. De otthon szex előtt/közben nem kérném, hogy ötözzön ki. Nem indulok be egy ruhától, csak tetszik.
2022. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tetszik, ha elegánsan öltözik. Többféle öltönye és nem öltönyzakója is van. És nyakkendők. Ez szerintem nem cserealapon működik. Szeretünk jól öltözni. Neki a munkájához is tartozik.
2022. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kérdés az,van e olyan csaj aki esetleg pl nagyon ritkán látja ki öltözve a barátját,de fantáziáll róla mert annyira tetszik neki.

(Valószínű nem üzlet ember lesz a párja hogy mindennap így láthassa)


-1/2 nem


-2/2 értelmes kérdésre,értelmes választ köszi

2022. jan. 22. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon vonzó, amikor a barátom (vagy úgy alapvetően egy férfi) elegánsan öltözik fel, és szerencsére a barátomat gyakran látom így, mert sokszor tart előadást vagy megyünk elegánsabb helyekre.

Viszont önmagában egy jó öltönytől nem fogok felizgulni és nem (feltétlenül) kívánom jobban a szexet. Például múlt héten arra keltem fel, hogy a párom egy boxerben és köntösben áll és kávézik, és ezt is tök szexisnek találtam a pillanatban.

2022. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó ha elegánsan van felöltözve, bár ő elég gyakran visel öltönyt a munkája miatt. De ez nem ad olyan értelemben pluszt, hogy beinduljak tőle. Nem a ruhától fogom őt szexibbnek találni. Konstatálom, hogy jól néz ki benne, de ennyi. Ugyanúgy jól néz ki egy farmer-póló kombóban is.
2022. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számomra egy átlagos férfi is sokkal szebb, ha öltönyben van. És igen, szívesebben is kerülne sor orális játékokra, ha szépen ki van öltözve, mintha csak úgy meztelenül állna a szám elé...
júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!