Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogadásból szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadásból szexelni?

Figyelt kérdés

Fogadtunk az egyik ismerősömmel valamiben. Én teljesen poénnak vettem az egészet. Én azt mondtam ha nyerek, egy hétig én dirigálok,-persze viccből, ő pedig rávágta ha ő nyer akkor kap egy óra tornát az ágyban.


Röhögtem csak.. de most elgondolkodtam hogy szoktak egyáltalán a férfiak ilyenből viccet csinálni? Nem gondolta komolyan, nem?

24N


2022. jan. 21. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk volt ilyen. De az más szitu volt :)

Szerintem ő is poénnak vette :)

2022. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ilyesmi viccekben mindig van valami igazság alap
2022. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
A szex lehetösége NEM VICC! Nagyon is komolyan szokták venni. Te viccböl szoktál fogadni? (Föleg szex témában? Jo vicc!)
2022. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 THX84 ***** válasza:
52%

Egy férfi soha, de soha nem viccel, ha szex lehetősége áll fent.


38F

2022. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem vicc hanem a vágyai kifejezése, veszíteni akar - szubmisszív a pasi. Egyébként elég egy kimenetelű az olyan fogadás ahol bármelyik fél veszít/nyer mindképpen szex a vége 😂
2022. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számát sem tudom amikor valami szexel kapcsolatos dologgal poénkodtam puhatolózásképp. Ha vevő rá a nő akkor nyert ügy, ha meg nem akkor meg jajj csak poén voooolt :D 31/F
2022. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogja erőszakkal behajtani, sőt, valószínüleg erőszakmentesem sem. Ellenben abban biztos lehetsz, hogy tetszel neki nagyon
2022. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nőként már kötöttem fogadást, aminek ugyanúgy szex lett a vége. Azért a nők ilyennel nem viccelnek szerintem 😄
2022. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férfiak ilyesmivel nem viccelődnek, főleg, ha jó nő vagy :)
2022. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!