Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába van párom nagyon kívánom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába van párom nagyon kívánom a szexet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van barátom de nem elégít ki.

Folyamatosan fel vagyok izgulva. Minden nap masztizok.

Mit tegyek? Hagyjam el a párom? Állítása szerint szerelmes belém. De akkor nem értem miért tesz rá hogy nekem jó e a szex.

Meddig lehet bírni a kielégületlenséget.


2022. jan. 20. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál neki, hogy neked ez így nem jó vagy te is arra vársz, mint a legtöbb nő, hogy gondolatolvasó legyen a pasi?
2022. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress más pasit.
2022. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csere minél hamarabb annál jobb lesz neked
2022. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Volt egy ilyen párom, szerettem, de nekem elég lett volna heti 3-4 szex több menettel. De minden nap nem. Őt ez rosszul viselte. Szerintem szakítsatok, ezt erőltetni úgysem lehet. Mások az igényeitek.
2022. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem beszéled meg vele? Amúgy meg ha fel vagy izgulva, akkor teperd le az ágyra és ülj rá az arcára, utána meg lovagold meg. Kicsit legyél már talpraesettebb... ez nem a középkor, amikor a nők még hanyattfeküdtek mint egy fadarab aztán várták a csodát. Ha ezután azt mondja h nincs kedve szexelni veled akkor meg valószínűleg nem az a baj h nem szeret hanem hogy meleg.
2022. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan keresünk szeretőt az asszony mellé, te ugyanebben a cipőben jársz. Miért ne csevegnénk?
2022. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy elégítsen ki, ha nem hajlandó, akkor keress szeretőt, aki megdug rendesen, vagy hagyd ott, és keress pasit, aki megdug rendesen, vagy pedig maradj a masztinál. Ez a 4 lehetőséged van.


De most képzeljük el, hogy találsz egy pasit, aki szétdug, mint állat, utána meg még ész nélkül habzsolja a puncidat, de aztán kiderül róla, hogy nyáron szandálban jár. Mindenképpen jobban jársz, ha maradsz a masztinál.:)

2022. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Irány Svájc!
2022. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mondtam neki. Ohh nem is egyszer.

De semmi változás. Kicsi a farka is sokszor lekonyul kövér is béna is az ágyban. Meg sem tud rendesen dugni. El lötyog rajtam ugyan abban a pózban de semmi vadság nincs benne.

Ezen már nem lehet változtatni.

2022. jan. 20. 19:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Tipli. Gondolom a kapcsolat elején vagytok. Szerinted ha most ennyi a szex mi lesz később?

25 év házasság után heti 1-2 van nálunk, nem rajtam múlik.

10-15 évig kb naponta volt.

Nálatok 1 év és örülsz ha befúj a szél.

2022. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!