Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lánynál elvárás az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynál elvárás az hogy borotvált vagy rövidre vágott legyen egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Ha teljesen szőrös az undorító?

Nekem lányoknál is az tetszene ha szőrös lenne, sokkal izgatóbb, meg érettebb mint egy csupasz :)


2022. jan. 20. 09:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretem, ha egy pasi igényes és ápolt. Ebbe nekem beletartozik az is, hogy leborotválja magát. Másnak lehet jó szőrösen is, de nekem nem.
2022. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
27%
Rövidre vágott vagy teljesen szőrös legyen!
2022. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
48%

teljesen egyénfüggő.

van olyan srác, akinek a teljesen csupasz, másnak a rövidre nyírt, megint másnak akár a nagy bozont áll jól. sztem látni kell. csak mert mindegyik esetben tudok az ellentettjére is példát, mondjuk hiába rövidre nyírt, extra bénán áll neki.

és ha szőrös, attól még lehet ápolt és igényes, nem értem, hol az összefüggés.

2022. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
90%

Nekem csak a borotvált jön be, több szempontból is.

De nyilván vannak nők,akiknek a szőrös is bejön, nem vagyunk egyformák.

2022. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
91%
Nekem hozzá tartozik az igényességhez hogy vagy rövidre vágja vagy pedig teljesen csupaszra. Ha hosszú göndör szorok vannak a gatyájába az kiábrándító.
2022. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
39%

Azt nem várom el, hogy borotválja le teljesen, nekem a tükörsima nem is tetszik és neki sem feltétlen kényelmes, amikor kezd nőni és borostás és viszket és egyebek. Legyen rövidre vágva, hogy orálkor ne a szőrt kelljen nyalogatnom, de ez nekem bőven elég. Win-win.

Szerintem olyan meg nincs, hogy bénán áll a rövid vagy a hosszú, ez inkább a komfortérzetről szól.

2022. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
33%
Nekem csak a szőrös jön be!
2022. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
59%
Nem,én nem várom el.A saját döntése,hogy szeretne orális szexet,vagy sem. Ha igen,akkor tegyen is érte. Nekem pl lányként szőrös,viszont én nem is igénylem az orált.
2022. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Más nevében nem tudok írni de saját részről igen elvárása
2022. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel? Ez olyan, mint a menza kaja, ez van, eszed, vagy nem?
2022. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!