Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mire utal szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire utal szerintetek egy lanynal? Mennyire normalis? L

Figyelt kérdés
Egy pasi azt imitalta, hogy valaki sokat beszel, es a nyelvet mozgatta nyitott szajjal (nem tudom hogy irjam le, remelem mindenkinek megvan😆) es a lany ebbol az oralra asszocialt magaban. Szerintetek jelent valamit, mennyire "normalis"?
2022. jan. 19. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Jaj kisszivem:DDD én mindenből a dugásra asszociálok. Nem tartom magam nem normálisnak, csak piszkosabb a fantáziám. Szerintem még mindig inkább ez, minthogy olyan legyek, mint te🥲 nem lehetsz valami főnyeremény, ami a szexet illeti..
2022. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális - agyilag 12 évesek szintjén mozgó embernél.
2022. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1

Epp hogy azert merult fel, mert sok "artatlanabb" dologrol arra asszocialok. Nem tudom ezt hogy raktad ossze. "Inkabb mint hogy olyan legyek, mint te" Mintha ismernel lmao

2022. jan. 19. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra, hogy a lánynak túl élénk a fantáziája.
2022. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Ha rólad van szó, akkor sokat elárul az intelligencia szintedről, hogy E/3-ban írtad ki a kérdést:)
2022. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra utal hogy ki vagy éhezve és ma még nem is masztiztál
2022. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Óhh, ha én akarok egy férfit, akkor a látványától, a jelenlététől, a gondolatától...mindenről az orál jut eszembe. Oda-vissza.

Tehát valóban 12 éves szint.

De nem a kérdés tartalma, hanem az, hogy ezt megkérdezted.

2022. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Más hétköznapi dologról nem jut eszedbe ilyesmi?
2022. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!